NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503010   ResPIN  6844289  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Skatvalshallen 09.12.2018 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 Fram
mot
B Bortelag
 Strindheim il
Sluttresultat A
21
B
19
Halv tid A
10
B
9
Full tid A
21
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henrik Sørensen-Skjervold   X   4 4
  Mats Krøke Steinvik   X   X 5 5
2.Omgang   Ludvik Danielsen Saksvik   X   5 1 6
  Florian Jay Tabio Eriksen   X   1 1
  Marcus Auran-Jensen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
  Adam Bremseth    
10    Anders Dahlen Myhr    
12    Brage Pettersen Aarstein    
13    Martin Halvorsen   X   1 1
14    Mats Lundemo Våden   X   3 3
15    Morten Sivertsvik Henriksen    
17    Kristoffer Steinvik    
18    Theo Albrektsen    
                              
                              
                              
Leder A: Stian Lund Indergaard          
Leder B: Ola Anders Hagen Auran          
Leder C: Oddrun Anita Røli Lie          
Leder D: Anne-Berit Hagen Auran          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Petter Straub   X   3 2 5
  Mathias Karlsen   X   2 2
2.Omgang 11    Martin Eliassen Tørum   X   2 2
12    Jonas Helland Flotten    
14    Sindre Silvik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   X 1 1
16    August Østby Stener   X   5 5
17    Arn Haugdahl Øye    
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden   X   2 2
40    Andreas Kristiansen   X   1 1
114    Tobias Wolan Berg   X   X
                              
                              
                              
                              
Leder A: Monica Eliassen          
Leder B: Jan Sigurd Øye          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linda Landstad Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: