NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, A03 SF
Kamp Nr  61231203011   ResPIN  6844087  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 21.10.2018 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Sandane 2
Sluttresultat A
14
B
17
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
14
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Amund Hovden Bjerck    
  Bård Sund Hauge   X  
2.Omgang 29    Tor Erik Solheim    
33    Magnus Hjorth Lystad   X   1 1
35    Trond Vegard Soltvedt   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
39    Roar Helgheim Solheim    
50    Noah Leander Nybø Trædal   X   X 5 5
99    Kristoffer Bruflot Skåre   X   6 1 7
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Faniel Tsehaie Ogbazion    
  Ingar Horvli    
2.Omgang   Håkon Ueland   X   5 5
  Jonar Nerhus Eide   X   1 1
  Johannes Hoddevik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Halvor Tennebø   X   3 3
13    Mathias Ødven Johansen    
14    Adrian Gustavsen Denk   X   1 1
16    Reinhart Aagård Midthjell   X   5 1 6
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christine Aagård Midthjell          
Leder B: Geir Peder Ueland          
Leder C: Per Helge Evebø          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gabriel Bangsund Staveteig Dommer:   Marthe Teigen Refsnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: