NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, A05 SF
Kamp Nr  61241305014   ResPIN  6842891  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 13.01.2019 kl. 17.40    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Stryn 2
Sluttresultat A
23
B
13
Halv tid A
14
B
5
Full tid A
23
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sofie Myklebust Vaardal   X  
  Ragni Oline Hestdal Eikevoll   X   4 4
2.Omgang   Olivia Tonheim Sjåstad   X   3 3
12    Hanne Aldeholm Haaheim   X  
16    Leah Sisi Sinclair Aukland   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Kathrine Marie Hovden   X  
20    Ine Hovland Orre   X   3 3
21    Henriette Stigen   X  
24    Hanna Solheim   X   3 1 4
28    Alde Nesse   X   1 1
33    Sofie Bøhmer   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjell Hovland          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Dorthea Elise Tidemann Nesdal   X  
  Malin Eikenes Tjellaug   X   5 5
2.Omgang 10    Alva Johanne Heggdal-Verlo   X   1 1
14    Selma Stølen Veamyhr   X   3 3
15    Mailene Myklebust Rustøen   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Sofie Njøten   X   3 3
19    Hedda Afrodite Belden Ulen   X   1 1
24    Malin Guddal Sunde   X  
27    Marie Holien Aabrekk   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bodil Annette Eikenes Tjellaug          
Leder B: Bente Bjerkenås          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Anette Olivia Kent Vågene Dommer:   Kathrine Zakariassen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: