NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4. divisjon Kvinner, avdeling 01
Kamp Nr  55020401077   ResPIN  6838475  Tilskuere 10  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Aquarama 1 21.01.2019 kl. 20.45    
A Hjemmelag
 Lund Håndballklubb
mot
B Bortelag
 Otra
Sluttresultat A
21
B
18
Halv tid A
10
B
10
Full tid A
21
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kristine Sletten    
  Ida Cecilie Rosander     2 2
2.Omgang   Sine Mari Bråthen   X   3 1 4
  Christine Ruud Fjellheim     1 1
  Kaja Cecilie Søby Andersen   X   X X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
  Mona-Linn Eidshaug Brackenridge   X   4 4
10    Tine Charlotte Rosander Haugsgjerd   X   1 1
11    Benedicte Sofie Albrecht   X   1 1 2
12    Pernille Bruheim   X   2 2
14    Marthe Svartangen    
15    Anna Bauge Torland    
17    Thea Eline Wergeland   X   2 1 3
18    Katarina Fast Andersen    
                              
                              
                              
Leder A: Øystein Thommesen          
Leder B: Helene Linn Wanner          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kaya-Helene Eikenaar Kjetså   X  
  Linda Stokkeland   X   4 1 5
2.Omgang   Ane Gunhild Uleberg   X   3 3
  Anita Lislevand Eikild   X   X 6 6
10    Anna Petersen   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Hilde Stokkeland   X  
14    Sunniva Rosseland Lislevand   X   1 1
15    Ingrid Engesland   X  
24    Anita Birkeland   X   X
25    Ingrid Hodne   X  
26    Lene Lunden   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristine Refsnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Håvard Nilsen Dommer:   Endre Reber Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: