NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801176   ResPIN  6834674  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Molde Arena 31.03.2019 kl. 10.30    
A Hjemmelag
 Molde HK Elite
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
29
B
9
Halv tid A
11
B
4
Full tid A
29
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Helene Vikås   X   9 9
  Eline Sæter   X   2 2
2.Omgang   Lea Christine Lindset   X   X 4 4
10    Julie Berg Halås   X   2 2
12    Katrine D Myrvang    
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Oda Brunvoll Larsson    
15    Marie Øverås   X   2 2
17    Mia Kavli Sylte   X   2 2
19    Guro Vikås   X   3 3
21    Mari Morsund Thorvik   X   4 4
23    Ragnhild Holsbøvåg Gjerstad   X   1 1
26    Martine Langlie Skrede   X   X
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jan Henrik Indbjør          
Leder B: Tone Brunvoll          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   4 4
21    Lene Widerøe    
2.Omgang 27    Christina Helland Wold    
30    Vilde Nordseth   X   2 2
34    Isabell Wennberg    
Underskrift
lagleder
lag B:
39    Ane Mathea Nakken    
40    Emma Furnes    
88    Silje Kråkenes Gussiås    
89    Andrine Sæterli   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thomas Krakeli Sognli Dommer:   Maria Therese Kirkhorn Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: