NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801174   ResPIN  6834672  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rekneshallen 30.03.2019 kl. 17.40    
A Hjemmelag
 Træff
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
21
B
17
Halv tid A
11
B
7
Full tid A
21
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ane Sofie Tangen Ljøen    
  Jenny Ona Nesje    
2.Omgang 10    Marte Hopen Hoel   X   7 1 8
13    Sofie Syversen   X   X X X 3 3
15    Ingeborg Johansen Edøy   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Christina Mayerly Ellingsgård   X   1 1
25    Sigrid Solli Simonsen    
26    Monica Grendsen Dyrli   X   1 1
27    Vilde Marie Hol Weum   X   2 2
34    Hanna Kavli Sørgaard   X   1 1
36    Mari Olivie Male Skarvøy   X   1 1
40    Helene Thoresen   X   1 1
42    Henriette Agerup Winger    
                              
                              
                              
Leder A: Terese Gerhardsen          
Leder B: Wenche Kristin Ona Nesje          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   4 4
21    Lene Widerøe   X   X 3 3
2.Omgang 27    Christina Helland Wold   X   X 1 1
30    Vilde Nordseth   X   4 4
34    Isabell Wennberg   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
39    Ane Mathea Nakken   X   2 2
40    Emma Furnes    
88    Silje Kråkenes Gussiås    
89    Andrine Sæterli    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thomas Krakeli Sognli Dommer:   Maria Therese Kirkhorn Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: