NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801171   ResPIN  6834669  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 16.02.2019 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Levanger
Sluttresultat A
18
B
15
Halv tid A
6
B
8
Full tid A
18
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
13    Guro Fremo   X   4 4
16    Mari Nilsson Kleveland    
2.Omgang 18    Mia Langaas    
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   1 1
21    Lene Widerøe    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Tonje Svee    
27    Christina Helland Wold   X   1 1
30    Vilde Nordseth   X   X 5 5
37    Lone Forbord   X   2 2
40    Emma Furnes    
43    Mathilde Selstad Strømme   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marte Tronstad    
  Oda Celine Strømskag   X   4 1 5
2.Omgang 20    Silje Sofie Huse    
34    Kristin Myrholdt    
39    Alma Hadzic Andresen    
Underskrift
lagleder
lag B:
40    Tora Altø Skoglund   X   X 3 3
41    Marie Skjei Langåssve   X   X 2 2
42    Therese Flatås   X   X X 2 2
43    Asta Svean Halberg   X   2 2
46    Ingrid Myhre Tyholdt   X   1 1
48    Helle Eriksen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Patrik Johannes Renstrøm Stubrud          
Leder B: Roar Tyholdt          
Leder C: Lena Flatås          
Leder D: Torhild Hov Tronstad          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Monica Stolpnes Dommer:   Pål Erik Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: