NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801164   ResPIN  6834662  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D3 27.03.2019 kl. 19.15    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
32
B
20
Halv tid A
14
B
11
Full tid A
32
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mia Kristine Strand   X   4 4
  Helene Lovise Wesche Rø    
2.Omgang   Ine Sagosen   X   7 7
  Lea Helene Sørensen Almaas   X   X 1 1
13    Signe By Eide   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Helle Hukkelberg   X   1 1
16    Sofie Breda-ruud    
18    Åsa Grønning Almberg   X   3 3
20    Fride Lunne Mastad   X   X 5 1 6
22    Hedda Lauvås Aasen   X   2 2
23    Sara Marie Kjeldstad   X   X 2 2
35    Aurora Krogh   X   4 4
                              
                              
                              
                              
Leder A: Erlend Sagosen          
Leder B: Ingrid Næss          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   1 1
21    Lene Widerøe    
2.Omgang 27    Christina Helland Wold   X   2 2
30    Vilde Nordseth   X   3 3
34    Isabell Wennberg   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
37    Lone Forbord   X   X 1 1
39    Ane Mathea Nakken   X   X
40    Emma Furnes    
41    Sofie Winther-Hansen   X   7 2 9
43    Mathilde Selstad Strømme   X   X 3 3
77    Silje Kråkenes Gussiås    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Hansen Dommer:   Pål Andre Ursin Westly Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: