NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801154   ResPIN  6834652  Tilskuere 70  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Steinkjerhallen 1 16.03.2019 kl. 14.50    
A Hjemmelag
 Steinkjer
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
26
B
29
Halv tid A
15
B
19
Full tid A
26
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tuva Gjølga Gausen    
  Regine Haugdal Nygård   X   X 7 7
2.Omgang   Erle Stuevold Engan    
  Andrea Berg   X   5 5
  Antonie Bjørnebo   X   X 2 2 4
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Ingrid Ertsås   X   1 1
13    Rebecca Sundal Khatib Semnani    
14    Andrine Dalsaunet Forås   X   2 1 3
17    Tora Moxness Stock    
18    Emelie Landsem Hønnås   X   X 2 2
23    Rikke Gjølga Olsen   X   3 3
27    Julie Witzøe   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bøje Kamp          
Leder B: Lisbet Haugdal Nygård          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Eide Fossen    
18    Mia Langaas    
2.Omgang 20    Ingrid Sæternes Kvitsand     4 4
21    Lene Widerøe     X
27    Christina Helland Wold     1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
30    Vilde Nordseth     6 6
34    Isabell Wennberg     X
37    Lone Forbord     3 3
39    Ane Mathea Nakken     1 1
41    Sofie Winther-Hansen     X 6 2 8
43    Mathilde Selstad Strømme     6 6
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B: Per Wennberg     X      
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   May-Ingrid Sylow Thommesen Dommer:   Håkon Hustad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: