NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801119   ResPIN  6834617  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Klæbuhallen 26.01.2019 kl. 14.25    
A Hjemmelag
 Klæbu
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
21
B
17
Halv tid A
11
B
8
Full tid A
21
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Kissten   X  
  Zhandra Ørndal Bjønnes   X   1 1 2
2.Omgang   Kaja Ørndal Nervik   X  
  Amalie Knudsen Bjerkan   X   X 5 5
  Majken Ørndal Nervik   X   1 1 2
Underskrift
lagleder
lag A:
  Maja Elise Engvik   X   4 4
  Bih Julienne Hoel Tche   X   X X 2 2
10    Ida Kathrine Dahl   X   X 1 1
12    Frida Riiber   X  
16    Tonje Grønning Tellugen   X  
27    Sarah Slåli Kristiansen   X   1 1
28    Julie Bondø   X   4 4
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Nervik     X      
Leder B: Janne Merethe Slåli          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
13    Guro Fremo   X   X 4 4
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   1 1 2
2.Omgang 21    Lene Widerøe    
22    Sofie Sødal   X   X 1 1
26    Tonje Svee   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
30    Vilde Nordseth   X   3 3
33    Synne Jørgensen Skogmo   X   X 2 2
34    Isabell Wennberg   X   1 1
37    Lone Forbord   X   2 2
40    Emma Furnes    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B: Per Wennberg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sanimir Handanagic Dommer:   Jostein Gundersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: