NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801106   ResPIN  6834604  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 20.01.2019 kl. 13.40    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Frøya
Sluttresultat A
24
B
29
Halv tid A
9
B
15
Full tid A
24
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
13    Guro Fremo   X   X 4 1 5
14    Silje Dahlen Ivangen   X   2 2
2.Omgang 16    Mari Nilsson Kleveland   X  
18    Mia Langaas   X   1 1
22    Sofie Sødal   X   X 4 1 5
Underskrift
lagleder
lag A:
27    Christina Helland Wold   X   2 2
33    Vilde Krogstadholm   X   2 2
39    Ane Mathea Nakken   X   1 1
40    Emma Furnes   X  
43    Mathilde Selstad Strømme   X   4 4
46    Inga Mesteig Haldorsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Therese Hestnes    
  Mia Tobiassen Berge   X   1 1
2.Omgang   Sara Solli Knutshaug   X   6 6
  Emilie Ervik   X   X X 5 5
10    Frida Sofie Antonsen   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Anne-Lise Kvakland   X   2 2
22    Vendela Bekken   X   6 3 9
99    Helena Bekken   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Øystein Claussen          
Leder B: Cathrin Støen Bekken          
Leder C: Lena Sofie Langdal Antonsen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sanimir Handanagic Dommer:   Jostein Gundersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: