NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801091   ResPIN  6834589  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Melhushallen 24.01.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Melhus/Gimse
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
22
B
16
Halv tid A
10
B
9
Full tid A
22
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marie Øien   X  
  Emma Wirkola Svanholm   X  
2.Omgang   Kristin Langlete   X   6 1 7
  Anniken Kvalen Johansen   X   1 1
  Tiril Gunnarson   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Signe Traasdahl Lund   X   X 2 1 3
13    Sara Nordhammer   X   3 3
15    Mari Skjetne   X   X 2 2
16    Aurora Horg    
17    Ingvild Vavik Eidsmo   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Kvalen          
Leder B: Kristin Vavik Eidsmo          
Leder C: Jan Erik Wiedemann          
Leder D: Signe Bodsberg          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
16    Mari Nilsson Kleveland    
18    Mia Langaas    
2.Omgang 20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   3 1 4
21    Lene Widerøe    
22    Sofie Sødal   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
26    Tonje Svee   X   X 2 2
27    Christina Helland Wold   X   2 2
33    Synne Jørgensen Skogmo   X   2 2
34    Isabell Wennberg   X   X
37    Lone Forbord   X   2 2
39    Ane Mathea Nakken    
40    Emma Furnes    
44    Henna Rørvik    
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   John Olaf Antonsen Dommer:   Karl Tore Fillingsnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: