NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241801074   ResPIN  6834572  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.12.2018 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Steinkjer
Sluttresultat A
30
B
33
Halv tid A
15
B
20
Full tid A
30
B
33
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   5 3 8
21    Lene Widerøe   X   4 4
2.Omgang 22    Sofie Sødal   X   4 4
25    Malin Roheim    
26    Tonje Svee   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
27    Christina Helland Wold   X   X 3 3
30    Vilde Nordseth    
34    Isabell Wennberg   X   3 3
37    Lone Forbord   X   X 3 3
40    Emma Furnes    
47    Erika Angell Haugen   X   2 2
88    Silje Kråkenes Gussiås    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ulrich Winther-Hansen          
Leder B: Per Wennberg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maja Elisabeth Austheim    
  Regine Haugdal Nygård   X   X 7 7
2.Omgang   Maja Stavås Olsen   X   X 2 2
  Laura Vatn Slapgaard   X   1 1 2
  Ragnhild Vatn Wensbakk   X   9 9
Underskrift
lagleder
lag B:
  Antonie Bjørnebo   X   X 3 3
18    Emelie Landsem Hønnås   X   2 2
22    Henny Regine Kløven Lein   X   1 1
23    Rikke Gjølga Olsen   X   4 4
27    Julie Witzøe   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bøje Kamp          
Leder B: Oddbjørg Vatn Slapgaard          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Brage Reiten Almåsbakk Dommer:   Trym Hitterdal Johnsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: