NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03
Kamp Nr  11029403126   ResPIN  6833530  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Kolstad Arena 3 09.12.2018 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Hitra/Frøya 2
Sluttresultat A
39
B
27
Halv tid A
17
B
15
Full tid A
39
B
27
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kaja Hvidsand Myhr   X   4 3 7
  Sigrid Melkvik   X   2 2
2.Omgang 13    Marlene Danielsen   X   2 2
21    Lene Widerøe   X   8 8
26    Tonje Svee   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
27    Christina Helland Wold   X   3 3
30    Vilde Nordseth   X   10 10
40    Emma Furnes    
44    Henna Rørvik   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Terje Myhr          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Hestnes    
20    Ellinor Konstanse Eriksen-Støen   X   X X 2 2
2.Omgang 21    Anne-Lise Kvakland   X   2 2 4
22    Frida Sofie Antonsen   X   5 5
24    Frida Berget   X   X
Underskrift
lagleder
lag B:
25    Frida Tøften   X   1 1
28    Margrét Hrefna Gudmundsdottir   X   6 6
30    Marte Sandvik   X   X X 3 3
59    Maren Ansnes Haltland   X   X 6 6
99    Sara Hammerhaug Selvåg    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tone Sætherbø          
Leder B: Ann Kristin Kjerringvåg Willmann          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Amund Eckhoff Gjeitnes Dommer:   Trym Bae Raudeberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: