NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03
Kamp Nr  11029403086   ResPIN  6833490  Tilskuere 35  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 19.01.2019 kl. 14.30    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball 4
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
34
B
20
Halv tid A
18
B
11
Full tid A
34
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mina Cornelia Vanebo Hovland    
  Linn Kristin Dale Kylland   X   X 2 2
2.Omgang   Signe Sandengen Kveseth   X   3 3
  Heidi Ruud   X   2 2
  Sara Leine Nordvik   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
  Martine Hammer   X   2 2 4
  Helene Mjøs   X   3 3
  Gina Man-Shu Ødegård   X   5 5
10    Hanna Lafton Briskodden   X   2 2
11    Maria Heggestad   X   1 1
13    Heidi Hoås   X   X X
15    Aurora Albrigtsen   X   3 3
18    Jenny Gaden Bøhler   X   7 7
111    Andrine Bjørnsrud    
                              
                              
Leder A: Håvar Engen          
Leder B: Per Kristian Stabbetorp          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Thea Emilie Innset Esbensen   X   4 4
  Mia Elisabeth Strand Bunæs    
2.Omgang 13    Marlene Danielsen   X   1 1
16    Mari Nilsson Kleveland    
18    Mia Langaas   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
20    Ingrid Sæternes Kvitsand   X   7 7
21    Lene Widerøe   X   1 1
26    Tonje Svee   X   1 1
27    Christina Helland Wold   X   X 1 1
40    Emma Furnes    
46    Inga Mesteig Haldorsen   X   X
47    Erika Angell Haugen   X   X 3 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Terje Myhr          
Leder B: Kaja Hvidsand Myhr          
Leder C: Sofie Helgesen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Andre Lindgjerdet Dommer:   Runar Børge Nilsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: