NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. Divisjon kvinner, AVISserien - 02
Kamp Nr  41020302080   ResPIN  6831718  Tilskuere 10  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nadderud Arena 2 25.01.2019 kl. 19.45    
A Hjemmelag
 Stabæk
mot
B Bortelag
 Fjellhammer 2
Sluttresultat A
23
B
38
Halv tid A
8
B
18
Full tid A
23
B
38
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Bettina Høiås Bragge    
  My Lervold   X   2 2
2.Omgang   Bente Lunke Norum   X   1 1
  Maiken Karlsen   X   1 1
12    Mia Stensland    
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Isabel Gunnerød   X   5 1 6
18    Anna Lunke Norum   X   4 4
20    Helene Elisabeth Aagaard Evensen   X   X 5 5
23    Ana Sofia Izaguirre Teige   X   1 1
35    Anda-Andreea Avram    
44    Stine Marie Sommerset   X   X 3 3
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Mats Julius Haakenstad          
Leder B: Tore Fredriksen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrea Børrud    
  Anine Kristiansen   X   2 2
2.Omgang   Anna Karen Jonsdottir   X   2 2
  Helene Havre   X   X 6 1 7
  Edel Victoria Bøckman   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Lene Quille   X   4 4
11    Hanna Vesterheim   X   6 6
12    Kaja Kjepperud    
14    Kamilla Børrud   X   X X 4 4
21    Siri Kaarstein   X   X X 5 5
26    Ingebjørg Skaalerud Baadshaug   X   7 7
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jørn Rune Andersen          
Leder B: Oscar Fredrik Erichsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Daniel Spanic Dommer:   Morten Eigil Harsem Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: