NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 3. Divisjon kvinner, AVISserien - 02
|
Kamp Nr
|
41020302025 |
ResPIN
|
6831663 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
13.12.2018 kl. 17:30 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Oslo-Studentenes IK 2 |
|
Sluttresultat
|
A
31
|
B
30
|
Halv tid
|
A
14
|
B
19
|
Full tid
|
A
31
|
B
30
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bettina Høiås Bragge |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilde Foss Arnesen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
6 |
|
Eira Pisani Danielsen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
8 |
|
Anna Lunke Norum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
9 |
|
Maiken Karlsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
12 |
|
Mia Stensland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Synne Sundli Eek |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
7 |
15 |
|
Isabel Gunnerød |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
17 |
|
Siren Landsverk Hals |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
15 |
|
15 |
21 |
|
Nora Josefine Englund |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ana Sofia Izaguirre Teige |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
24 |
|
Sandra Oberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
35 |
|
Anda-Andreea Avram |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Bente Lunke Norum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Mats Julius Haakenstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Tore Fredriksen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Bergland Bakklund |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mina Fjellberg |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
13 |
|
Mathilde Nysæther |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
22 |
|
Betina Arnesen Harkestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
45 |
|
Maren Elisabeth Norløff |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
Underskrift lagleder lag B:
|
57 |
|
Hedda Skage Engmark |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
66 |
|
Sanne Gudim Rasmussen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
73 |
|
Sanne Maarse |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
78 |
|
Anette Utne Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
99 |
|
Andrea Skalstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Martin Sikkeland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|