NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302132   ResPIN  6828410  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 31.03.2019 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
28
B
21
Halv tid A
12
B
10
Full tid A
28
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Oda Reitan Selbo    
  Ingrid Tingstad    
2.Omgang   Thea Kippersund Rønningen   X   X X 4 4
  Live Oveland   X   4 4
  Oda Krogstad Bauer   X   X 4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
  Eline Aandahl Måløy   X   1 1
  Marie Duvholt Kaspersen   X   X
10    Vilde Graven Stokke    
11    Tonje Hornnæs   X   7 7
12    Veronica Tørudstad    
13    Hanne Handnes Bellika   X   2 2
14    Rikke Skindlo   X   2 2
15    Marte Almås   X   4 4
16    Lene Dahle    
                              
                              
Leder A: Jørgen Paulsen Snekkerhaugen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Hole    
  Erle Lien Rusten    
2.Omgang   Kaja Hvidsand Myhr   X   X 4 4
  Thea Emilie Innset Esbensen   X   4 4
  Marte Eirin Stenvaag    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Mia Elisabeth Strand Bunæs    
17    Amalie Bramming Moen    
24    Ingvil Sofie Bjerke   X   4 1 5
31    Ragnhild Elisabet Ryssdal   X   X 3 3
41    Sofie Winther-Hansen   X   2 2
43    Mathilde Selstad Strømme   X   3 3
50    Silje Diantha Håland    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Roar Aksdal          
Leder B: Anne-berit Hvidsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Andre Lindgjerdet Dommer:   Runar Børge Nilsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: