NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302122   ResPIN  6828400  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 17.03.2019 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Sverresborg 2
Sluttresultat A
34
B
18
Halv tid A
15
B
9
Full tid A
34
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Hole    
  Erle Lien Rusten   X   2 2
2.Omgang   Thea Emilie Innset Esbensen   X   3 3
  Marte Eirin Stenvaag   X   3 3
  Sigrid Melkvik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
19    Sofie Helgesen   X   7 7
24    Ingvil Sofie Bjerke   X   2 2
30    Vilde Nordseth   X   1 1
37    Lone Forbord   X   5 5
41    Sofie Winther-Hansen   X   X 4 4
43    Mathilde Selstad Strømme   X   6 6
50    Silje Diantha Håland    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Roar Aksdal          
Leder B: Terje Myhr          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Kissten    
  Johanne Lindby   X   4 4
2.Omgang   Silje Anita Sæther Aastrøm   X   X X X 2 2
  Eirin Henrikke Bjørnseth   X   3 3
10    Majken Ørndal Nervik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Frida Riiber    
22    Amalie Knudsen Bjerkan   X   1 1
23    Maria Bergby   X   1 1
25    Zhandra Ørndal Bjønnes   X   4 2 6
28    Bih Julienne Hoel Tche    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Arne Høgdahl          
Leder B: Rune Nervik          
Leder C: Hanne Grethe Engen          
Leder D: Stine Karoline Martinsen          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Eline Hustad Bendiksvoll Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: