NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302119   ResPIN  6828397  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Stjørdalshallen C 19.03.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Stjørdal HK
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
28
B
27
Halv tid A
11
B
10
Full tid A
28
B
27
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vilde Olsen Kulsetås   X   4 4
  Mia Kristin Horgøien   X   3 3
2.Omgang   Live Sønstebø   X   1 1
  Line Sundsby Hovdal   X   4 4
  Helle Rømo Granbom   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Emma Daling   X   5 1 6
11    Karen Viktoria Waade   X   1 1
12    Annette Stenhaug    
13    Vilde Søraunet   X   1 1
15    Marte Marie Sparby   X   1 1
17    Thea Listou    
20    Siri Berbu   X   4 2 6
24    Silje Helene Moberg Renanger    
                              
                              
                              
Leder A: Björn Blomquist          
Leder B: Sissel Stokke Sønstebø          
Leder C: Trine Hansen Blomquist          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Hole    
  Erle Lien Rusten    
2.Omgang   Kaja Hvidsand Myhr   X   4 1 5
  Thea Emilie Innset Esbensen   X   1 1
  Sigrid Melkvik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Sofie Helgesen   X   X 6 6
24    Ingvil Sofie Bjerke   X   X X 5 5
28    Guro Fremo    
30    Vilde Nordseth   X   2 2
31    Ragnhild Elisabet Ryssdal   X   X 3 3
37    Lone Forbord   X   X 4 4
50    Silje Diantha Håland    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Terje Myhr          
Leder B: Anne-berit Hvidsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gøran Isachsen Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: