NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302073   ResPIN  6828351  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Steinkjerhallen 1 12.01.2019 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Steinkjer
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
21
B
29
Halv tid A
12
B
8
Full tid A
21
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Monica Susegg    
  Regine Haugdal Nygård     1 1
2.Omgang   Erle Stuevold Engan     X X
  Ragnhild Vatn Wensbakk     4 4
10    Ingrid Ertsås    
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Grethe Sormul     X
15    Ingrid Nathalie Storjord Berg     2 2
16    Margrethe Aas Wærum    
17    Tora Moxness Stock     9 2 11
23    Rikke Gjølga Olsen     X
27    Julie Witzøe     X 2 1 3
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bøje Kamp          
Leder B: Hilde Anita Storjord Berg          
Leder C: Kent Jøran Knutsen          
Leder D: Lisbet Haugdal Nygård          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Hole    
  Ingvil Sofie Bjerke   X   2 1 3
2.Omgang   Erle Lien Rusten    
  Kaja Hvidsand Myhr   X   X 3 3
  Marte Eirin Stenvaag   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
  Sigrid Melkvik   X   1 1
17    Amalie Bramming Moen   X   2 2
19    Sofie Helgesen   X   6 6
22    Sofie Sødal   X   1 1
30    Vilde Nordseth   X   X 2 2
33    Synne Jørgensen Skogmo   X   1 1
37    Lone Forbord   X   X 8 8
50    Silje Diantha Håland    
                              
                              
                              
Leder A: Roar Aksdal          
Leder B: Anne-berit Hvidsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bjørn Tore Domaas Dommer:   Nils Strømsvik Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: