NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302015   ResPIN  6828293  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 30.09.2018 kl. 13.30    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball
mot
B Bortelag
 Vikhammer HK
Sluttresultat A
29
B
21
Halv tid A
13
B
11
Full tid A
29
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Veronica Tørudstad   X  
  Rikke Skindlo   X   4 4
2.Omgang   Ingrid Tingstad   X   1 1
  Marie Duvholt Kaspersen   X   8 8
  Fanny Hermundsdottir   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Eline Aandahl Måløy     1 1
11    Johanne Thoresen Mofoss   X   X
13    Hanne Handnes Bellika   X   X 2 2
14    Hanna Engnæs Johnsen    
15    Tonje Hornnæs   X   1 1
16    Thea Kippersund Rønningen   X   X 1 1
17    Jenny Fausa Torvik   X   1 1
18    Marte Almås   X   X X 5 5
161    Lene Dahle   X  
                              
                              
Leder A: Emil Oppegård          
Leder B: Jørgen Paulsen Snekkerhaugen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maria Tuff   X   3 3
10    Mari Solem Grønli   X   X X 3 3
2.Omgang 12    Trine Nøstmo   X  
21    Helle Halse Storvik   X  
27    Tonje Grande Storhaug   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
46    Maria Grutsæter Kjeldsli     2 2
51    Ida Kristine Hofset     X 1 1
56    Tina Nilsen Henriksen   X   2 4 6
81    Synne Hassel Strand   X   X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Emil Eck          
Leder B: Kjersti Garnes Overvik          
Leder C: Siri Solem          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Øystein Sund Dommer:   Jan Ove Lysberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: