NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11029302004   ResPIN  6828282  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Stjørdalshallen C 15.09.2018 kl. 16.30    
A Hjemmelag
 Stjørdal HK
mot
B Bortelag
 Vikhammer HK
Sluttresultat A
26
B
14
Halv tid A
13
B
7
Full tid A
26
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ida Flakne    
  Martina Prestmo Strand   X   X 3 3
2.Omgang 14    Ingvild Rabben Høiseth   X   2 2
17    Mia Kristin Horgøien   X   3 3
18    Emilie Lægdheim Moe   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
19    Line Sundsby Hovdal    
24    Karen Viktoria Waade    
38    Maria Rekkebo   X   7 7
50    Siri Berbu   X   2 1 3
71    Live Sønstebø   X   X X 1 1
73    Emma Daling   X   X 2 1 3
74    Vilde Olsen Kulsetås    
75    Marte Marie Sparby   X   1 1 2
81    Marin Sønstebø    
                              
                              
Leder A: Björn Blomquist          
Leder B: Sissel Stokke Sønstebø          
Leder C: Trine Hansen Blomquist          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lene Bremvåg    
  Tuva Eide    
2.Omgang   Tonje Hatling    
10    Mari Solem Grønli   X   X X 1 1
12    Trine Nøstmo   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Ida Kristine Hofset   X   1 1
21    Helle Halse Storvik   X   2 2
49    Sara Aasen    
50    Mathilde Knutsen Vangen   X   5 5
53    Maichen Eidem Olsen   X   X 5 5
56    Tina Nilsen Henriksen   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Emil Eck          
Leder B: Siri Solem          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Johan Christian Cappelen Dommer:   Tore Carlson Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: