NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 4. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 04
|
Kamp Nr
|
11029404084 |
ResPIN
|
6823897 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Sømnahallen |
27.01.2019 kl. 17:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
37
|
B
24
|
Halv tid
|
A
24
|
B
11
|
Full tid
|
A
37
|
B
24
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lise Bjøru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hege Marie Nielsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
4 |
|
Kamilla Hass |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
11 |
|
11 |
12 |
|
Malin Flostrand |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Selma Slåttøy |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
15 |
|
Judith Marie Sund Einvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
18 |
|
Stine Cecilie Nygård Fagerli |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
22 |
|
Johanne Arnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
27 |
|
Julianne Marie Moen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
32 |
|
Ida Lothe Bjørnvolden |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
33 |
|
Anniken Dølmo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
37 |
|
Linn Synnøve Nilsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
48 |
|
Hilde Wågan Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Jan Olve Bjøru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Simen Garaas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Signe Wågan Rørmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dina Arnø |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
4 |
|
Oda Jünge Lænn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
5 |
|
Sofie Karoline Mauseth Sætran |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
6 |
|
Tine Sørensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
7 |
|
Unni Veronica Wahl |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
8 |
|
Ronja Hammer Bakken |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
12 |
|
Oda Valan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ida Bertine Arnøy |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
16 |
|
Tiril Torsvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|