NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Menn, TrønderEnergi-Serien - 01
Kamp Nr  11019301118   ResPIN  6811112  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 17.03.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 
mot
B Bortelag
 Langevåg
Sluttresultat A
24
B
22
Halv tid A
14
B
12
Full tid A
24
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stig Roar Haagensen   X  
  Mikael Storrø   X   X
2.Omgang   Ola Rømen   X   1 1
  Einar Tetlie Brevik   X   X 6 6
  Georg Hansen   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
  Sondre Robert Skjevik   X   X 1 1
10    Vetle Aune   X   X 7 1 8
17    Mathias Hildrum Tvervåg   X   1 1
20    Bendik Lægreid    
24    Markus Jønland   X   4 4
36    Mathias Haagensen Mørreaunet   X  
41    Brage Rødahl Nygaard   X   X 1 1
66    Jostein Bjørnum   X   X 2 2
                              
                              
                              
Leder A: Georg Mørtvedt Rugelbak          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jonas Dybvik   X  
  Jørgen Dybvik   X   5 5
2.Omgang   Marius Blindheim   X   X X 5 5
  Sverre Gjethammer   X   X
12    Robin Helland   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
21    Magnus Byström   X   5 5
22    Erik Stadsnes   X   1 1
25    Per Olav Årdal   X   4 1 5
27    Jonas Dybvik   X   1 1
34    Aleksander Breivik   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Christian Skrede          
Leder B: Stig Jøran Skarmyr          
Leder C: Kamilla Stadsnes          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Trym Bae Raudeberg Dommer:   Pål Erik Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: