NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Menn, TrønderEnergi-Serien - 01
Kamp Nr  11019301093   ResPIN  6811087  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 16.15    
A Hjemmelag
 Strindheim IL Håndball Elite 2
mot
B Bortelag
 Ørsta
Sluttresultat A
27
B
42
Halv tid A
9
B
19
Full tid A
27
B
42
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ola Rømen   X   1 1
14    Sigve Asbjørnslett   X   X 4 4
2.Omgang 16    Anders Strand Helberg   X  
17    Mathias Hildrum Tvervåg   X   X 3 3
18    Mikael Storrø   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Eirik Rømen   X   2 2
24    Markus Jønland   X   3 3
27    Mathias Svendsen   X   X X 5 5
33    Sindre Broholm Sæther    
36    Mathias Haagensen Mørreaunet   X   6 6
66    Jostein Bjørnum   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Vetle Aune          
Leder B: Leik Rødahl Nygaard          
Leder C: Lars Vikaune          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Bjørn Vik Henriksen   X  
  Bendiks Reklev Øverbø   X   2 2
2.Omgang   Jonas Fagerhol Sira   X   5 5
  Joachim Remvik   X   7 7
10    Anders Vatsaas   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Nikolai Fagerhol Sira   X   3 3
14    Elling Dimmen   X   3 3
17    Ruben Rekkedal Nydahl   X   5 5
18    Odin Silseth Tømmerbakk   X   X 6 6
19    Christopher Woldsund   X   4 4
31    Marius Stinessen Osborg   X  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stian Yksnøy Aasen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Eline Hustad Bendiksvoll Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: