NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 3. divisjon Menn, TrønderEnergi-Serien - 01
Kamp Nr  11019301089   ResPIN  6811083  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 19.01.2019 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball 2
mot
B Bortelag
 
Sluttresultat A
34
B
24
Halv tid A
18
B
12
Full tid A
34
B
24
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Wilhelm Andreas Skogly    
  Jørgen Paulsen Snekkerhaugen   X   2 2
2.Omgang   Joachim Eide Eivindsen   X   X 4 4
  Kasper Haugaard Thorsen   X   X
  Jørgen Haaland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
  Anders Karlberg Øverby   X   6 3 9
12    Anders Grytbakk    
13    Kristoffer Eggestad   X   4 4
14    Sindre Moritsgård Flatjord   X   X 4 4
15    Christoffer Jayzer Jørgensen    
16    Mikkel Kollstrøm Bøgseth   X   X 5 5
18    Simen Mediås Moe   X   5 5
91    Trygve Granaune Brenne    
                              
                              
                              
Leder A: Ruben Engen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lars Vikaune   X   2 2
11    Hans Petter Devle   X   3 3
2.Omgang 14    Sigve Asbjørnslett   X   2 2
16    Anders Strand Helberg    
19    Ola Stenbrenden    
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Eirik Rømen   X   X 2 2
24    Markus Jønland   X   1 1
28    Sakse Kvikshaug Viggen   X   3 3
33    Sindre Broholm Sæther   X   X 5 5
36    Mathias Haagensen Mørreaunet   X   2 2
66    Jostein Bjørnum   X   X 4 4
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Leik Rødahl Nygaard          
Leder B: Mathias Hildrum Tvervåg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Eline Hustad Bendiksvoll Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: