NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16 AA1
Kamp Nr  61241623001   ResPIN  6745620  Tilskuere 57  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 28.01.2018 kl. 13.05    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Bønes
Sluttresultat A
20
B
25
Halv tid A
12
B
14
Full tid A
20
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sigrid Selås Stavang   X   2 2
  Josefine Hestdal Eikevoll    
2.Omgang   Amanda Holmen Eriksen   X   X 3 1 4
  Selma Førde   X   X 2 2
10    Marte Guddal   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Synne Gjerde    
16    Elise Andersen    
17    Berenice Olga Kalunga Halvorsen   X   2 1 3
20    Stine Madsen   X   2 2
24    Mathilde Bruflot Tonheim   X   6 6
34    Kristina Lovise Fimland Udberg   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Eva Endestad Orheim          
Leder B: Monica Bruflot          
Leder C: Kristine Orheim          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mia Valen Hammersland    
  Maria Draugsvoll Krohn   X   1 1
2.Omgang   Birgitte Skorpen Normann   X   2 2
  Anna Sandvik   X   3 3
  Silje Steinstø   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Karoline Tysnes    
  Emilie Fismen   X   X X X 1 1 2
24    Julie Louise Sørlie   X   9 9
26    Carmen Andrea Eide Jacobsen   X   X 1 1
27    Henriette Skarveland Nystad   X   2 3 5
42    Mari Kvamsdal    
96    Mia Augestad Helland   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Arild Fismen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Andreea Ioana Cioaca Dommer:   Lina Heimtun Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: