NHF Region Vest |
Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 16 B3 SF
|
Kamp Nr
|
61241603121 |
ResPIN
|
6666196 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Florø idrettssenter |
10.12.2017 kl. 12:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
22
|
B
20
|
Halv tid
|
A
12
|
B
11
|
Full tid
|
A
22
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Strømmen Ravnestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Kristine Orheim |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
6 |
|
Elise Eldevik Andersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
9 |
|
Selma Førde |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
14 |
|
Birgitte Sandvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
15 |
|
Milli Nimet Cetin |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Berenice Olga Kalunga Halvorsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
19 |
|
Elisabeth Brendefur Yndestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
20 |
|
Mari Grimstad Hestenes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
21 |
|
Fride Marie Dyrli |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
30 |
|
Kathrine Zakariassen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kirsten Hollevik Skomsvoll |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Hilmar Gudlaugsson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Eva Endestad Orheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tea-Mari Stensaker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
June Roksvåg Leirgulen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
2.Omgang
|
3 |
|
Jenny Grov Kämpf |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alberte Kirkeeide Næss |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
7 |
|
Kornelia Sunde Flo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
Underskrift lagleder lag B:
|
8 |
|
Jenny Adina Fure |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sarah Hogrenning Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
10 |
|
Martine Skrede Edvinsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
|
Saeideh Tajik |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Lovro Kresic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|