NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: TrønderEnergi-serien mot 2020 G14-04
|
Kamp Nr
|
11131404035 |
ResPIN
|
6630871 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Leangenhallen |
19.11.2017 kl. 09:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
16
|
B
17
|
Halv tid
|
A
6
|
B
7
|
Full tid
|
A
16
|
B
17
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Kristiansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petter Straub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
5 |
|
William Thorkildsen Holden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sivert Øksnes Havdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tobias Wolan Berg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
11 |
|
Martin Eliassen Tørum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Arn Haugdahl Øye |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elling Magnus Møllegård Aunaas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sindre Silvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Olaf Skamfer Evenmo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
August Østby Stener |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Erlend Pedersen Skjetne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bendik Seljemark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adrian Davadi Gerhardsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
3 |
|
Jonas Samdahl Aune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Magnus Krosby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eirik Funderud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
6 |
|
Erlend Aune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erlend Hansson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kjartan Lysklett |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tor Stavrum Amundsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Dahl Johansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sander Wold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sander Solem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Kari Solem Aune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Anne Marit Dahl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|