NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 5. div Kvinner - 03
Kamp Nr  11029503105   ResPIN  6616235  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Frostahallen 03.12.2017 kl. 16.45    
A Hjemmelag
 Frosta
mot
B Bortelag
 Klæbu 3
Sluttresultat A
19
B
23
Halv tid A
9
B
11
Full tid A
19
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Silje Oldervik    
13    Johanne Rekkebo   X   1 1
2.Omgang 15    Sigrid Rygh Hogstad    
16    Inga Mathilde Fiborg Aas   X   2 2
17    Frida Gullesen Davidsen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Bodil Skaslien   X   7 7
19    Maja Aakerholm Reitan    
20    Thea Moksnes    
22    Emma Bjerkan   X   1 1
24    Nora Faanes   X   X X 2 2
25    Anniken Strømskag Rygg   X   X 2 2
29    Kristina Skogholt   X   X 1 1
30    Antonia Røkke    
31    Ingvild Vang    
                              
                              
Leder A: Erlend Brekken Kvamvold          
Leder B: Jan Inge Røkke          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Trine Grendstad    
  Stine Haarberg     X X 1 1
2.Omgang   Silje Einskar Johnsen     8 8
11    Marie Kjellstad Alstad     5 1 6
12    Camilla Knudsen    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Tina Andreasen    
20    Kine Hegdalsness     2 2
21    Kaja Refsnes Sunde     X 1 1
31    Emilie Nazanin Raaen     1 1 2
131    Astrid Sofie Kolberg Lindsetmo     1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Victoria Koen          
Leder B: Ylva Helsø          
Leder C: Tone Biftu Ness          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jan Ove Lysberg Dommer:   Truls Sormul Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: