NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Toppserien TE J18 - 01
|
Kamp Nr
|
11241801001 |
ResPIN
|
6611609 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Leangenhallen |
07.10.2017 kl. 14:00 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Charlottenlund |
|
Sluttresultat
|
A
14
|
B
29
|
Halv tid
|
A
6
|
B
10
|
Full tid
|
A
14
|
B
29
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Furnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silje Kråkenes Gussiås |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
|
|
Synne Jørgensen Skogmo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabell Wennberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eline Østby Stener |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
5 |
|
Amalie Bramming Moen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Pia Dahl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ingeborg Glad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Andrine Pedersen Gjelten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mia Langaas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oda Marie Kvernmoen Simonsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofie Halvorsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Dariela Ljubojevic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Elida Engen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Terje Løkke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Geir Harald Nicolaysen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Wenche Jacobsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oda Broholm Sæther |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Helene Lovise Wesche Rø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
6 |
|
Seline Reese Grønning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ine Sagosen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kjersti Skogstad Jensås |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
10 |
|
Andrea Holm Aune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hanne Bakken Watne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Victoria Sliwa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Øien Nilsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sirin Brun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Marte Mitani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Erlend Sagosen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Anita Gaustad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Hanne Holm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|