NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302103   ResPIN  6611579  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 11.02.2018 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball
mot
B Bortelag
 Vikhammer HK
Sluttresultat A
24
B
19
Halv tid A
10
B
10
Full tid A
24
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Guro Hotvedt    
  Rikke Skindlo   X   2 2
2.Omgang   Hedda Engnæs Johnsen   X   2 2
  Live Oveland   X   2 2
  Hanna Engnæs Johnsen   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
  Karen Birgitte Ljones Fjærestad    
  Tonje Hornnæs   X   3 3
12    Veronica Tørudstad    
13    Vilde Graven Stokke   X   1 3 4
14    Oda Krogstad Bauer   X   1 1
15    Andrea Malena Bjørnsson Befring   X   X 1 1
19    Hannah Emmerenze Almås   X   6 6
30    Fanny Hermundsdottir   X   1 1
                              
                              
                              
Leder A: Torkel Feet Wølner          
Leder B: Emil Oppegård          
Leder C: Silje Larsen          
Leder D: Thea Kippersund Rønningen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Elisabeth Vasseljen    
  Maria Tuff   X   1 1
2.Omgang   Mari Norum    
  Tuva Eide   X   1 1 2
  Tonje Hatling    
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Mari Solem Grønli   X   X 2 2
12    Trine Nøstmo    
18    Hege Lereggen Johansen   X   2 2
20    Mathilde Knutsen Vangen   X   3 3
22    Tonje Grande Storhaug   X   X
46    Maria Grutsæter Kjeldsli   X   X
49    Sara Aasen    
56    Tina Nilsen Henriksen   X   X X 2 1 3
58    Thea Andersskog   X   6 6
                              
                              
Leder A: Alexei Shestakov          
Leder B: Viktor Bremvåg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Mia Stensholm Elveland Dommer:   Karoline Emilie Grønning Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: