NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302073   ResPIN  6611549  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sveberghallen 16.12.2017 kl. 13.30    
A Hjemmelag
 Vikhammer HK
mot
B Bortelag
 Byåsen Bredde 2
Sluttresultat A
27
B
22
Halv tid A
12
B
8
Full tid A
27
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Elisabeth Vasseljen    
  Maria Tuff   X   12 12
2.Omgang   Lene Bremvåg   X   X 1 1
  Tuva Eide   X   3 3
  Anna Aasen    
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Malene Rygel Eriksen    
17    Mina Aasen     1 1
20    Mathilde Knutsen Vangen   X   X 6 1 7
22    Tonje Grande Storhaug    
24    Trine Nøstmo    
46    Maria Grutsæter Kjeldsli   X   2 2
56    Tina Nilsen Henriksen   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alexei Shestakov          
Leder B: Viktor Bremvåg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Hedda Hernæs Lothe    
11    Sara Karoline Uran   X   X X
2.Omgang 12    Ingrid Andrine Olsen Geiger    
14    Nora Nervik   X   3 3
22    Stine Øyangen Johansen   X   X 3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Kristine Iversen   X   4 4
24    Maria Hansson   X   X 3 3
26    Tina Stokkebø Brodahl   X   1 1
28    Hanne Elén Sæther Aastrøm   X   3 3 6
30    Ann Kristin Lund   X   2 2
99    Helene Voigt Lorvik    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Harald Gran          
Leder B: Kathrine Toftaker Hansson          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Trym Bae Raudeberg Dommer:   Erlend Godhavn Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: