NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302028   ResPIN  6611504  Tilskuere 47  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 19.11.2017 kl. 15.30    
A Hjemmelag
 Byåsen Bredde 2
mot
B Bortelag
 Vikhammer HK
Sluttresultat A
24
B
20
Halv tid A
10
B
9
Full tid A
24
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Steig Krog   X   5 2 7
12    Camilla Mariann Håbjørg    
2.Omgang 18    Sara Melhus Gautvik   X   2 2
19    Helena Mathisen Gilstad   X   X 2 1 3
20    Malin Willmann   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Hanna Aamo   X   2 2
24    Amanda Arnesen Almaas    
26    Oda Aarø   X   1 1
28    Hanna Fremo   X   X 5 5
30    Ann Kristin Lund   X   1 1
66    Lill Kristin Harøy Fenstad    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Einar Olsvik     X X      
Leder B: Erik Rødder          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Mari Norum    
16    Mari Solem Grønli   X   1 1
2.Omgang 17    Tina Nilsen Henriksen   X   3 3
21    Mathilde Knutsen Vangen   X   X 1 1
24    Trine Nøstmo    
Underskrift
lagleder
lag B:
27    Helle Halse Storvik   X   6 6
28    Hege Lereggen Johansen   X   1 1
29    Tuva Eide   X   X X
32    Anna Aasen   X   X
53    Maria Tuff   X   7 1 8
58    Maria Grutsæter Kjeldsli    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alexei Shestakov          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Trym Bae Raudeberg Dommer:   Erlend Godhavn Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: