NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302001   ResPIN  6611477  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Malvikhallen 24.11.2017 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Vikhammer HK
mot
B Bortelag
 NTNUI Håndball
Sluttresultat A
19
B
32
Halv tid A
8
B
12
Full tid A
19
B
32
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lene Bremvåg    
  Tonje Hatling   X   X 1 1 2
2.Omgang 10    Mari Norum   X   X
12    Elisabeth Vasseljen    
16    Mari Solem Grønli     X
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Mathilde Knutsen Vangen   X   1 1
24    Trine Nøstmo    
27    Helle Halse Storvik   X   4 4
28    Hege Lereggen Johansen   X   3 3
29    Tuva Eide   X   1 1
32    Anna Aasen    
53    Maria Tuff   X   6 6
56    Tina Nilsen Henriksen   X   X X 2 2
58    Maria Grutsæter Kjeldsli    
                              
                              
Leder A: Alexei Shestakov          
Leder B: Viktor Bremvåg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Guro Hotvedt    
  Hedda Engnæs Johnsen     6 6
2.Omgang   Live Oveland     1 1
  Hanna Engnæs Johnsen     X 1 1
  Karen Birgitte Ljones Fjærestad    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Fanny Hermundsdottir     X X 4 4
10    Thea Kippersund Rønningen     6 6
12    Veronica Tørudstad    
15    Andrea Malena Bjørnsson Befring     2 2
30    Tonje Hornnæs     3 3
33    Marte Almås     3 4 7
38    Johanne Thoresen Mofoss     2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Torkel Feet Wølner          
Leder B: Emil Oppegård          
Leder C: Edvinas Venediktovas          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Eline Hustad Bendiksvoll Dommer:   Kathrine Anthun Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: