Norges Håndballforbund 0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 2. divisjon kvinner - 04
Kamp Nr  90020204129   ResPIN  6585699  Tilskuere 57  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Lihallen 08.04.2018 kl. 11.30    
A Hjemmelag
 NIT-HAK
mot
B Bortelag
 Stord
Sluttresultat A
33
B
18
Halv tid A
16
B
4
Full tid A
33
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mia Kristin Syverud   X   X X 6 6
  Marte Sofie Syverud   X   7 7
2.Omgang   Ane Cecilie Høgseth   X   2 2
  Rikke Kaysdatter Sandberg   X   4 4
10    Malin Alice Lundemo   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Shannen Sanchutha Jeiharan   X   5 5
12    Marie Cleife Gillholm   X  
13    Emma Holtet   X  
16    Ida Heggland    
17    Oda Hatland Langørgen   X   1 1
20    Siri Kaarstein   X   X X 1 1
21    Julie Sofie Granum   X   X 3 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tommy Langås          
Leder B: Ellen Irene Bredal Oftedal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siri Eide Børtveit   X  
  Stine Aamodt   X   X X 1 1
2.Omgang   Julianne Sellgren   X   X X X 2 2
  Oda Kyvik Skard   X   1 1
  Helene Kringeland Aasheim    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Henriette Hetlelid Hansen   X   X X
10    Helene Oksholm Matre   X   4 4
13    Tuva Dahle Nilsen    
17    Sylvia Linn Jonsson   X   X X 7 7
18    Mathilde Brekke Fosse   X   1 1
22    Nora Aas Eriksen    
24    Merete Auestad    
28    Ina Borlaug   X   2 2
                              
                              
                              
Leder A: Bjarte Straume Epland          
Leder B: Franny Maria Bøthner          
Leder C: Gunhild Koppang Sævareid          
Leder D: Andrea Aadland          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Neda Rahimizadeh Dommer:   Rubicca Nagalingam Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: