Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Regional Bylagsturnering

NHF Region Vest kaller inn jenter og gutter født 2003 til den årlige Regionale Bylagsturneringen.

Lørdag 13.10.2018 avholdes den Regionale Bylagsturneringen for jenter og gutter født 2003 i Sotra Arena. Årets turnering vil bestå av 5 jente- og 5 guttelag, hvor hvert lag spiller 4 kamper à 2 x 15 min. 

Vi ber utøverne ta med seg t-skjorte iht. hvilket lag de skal spille på, både jenter og gutter:

  • Lag 1: Hvit
  • Lag 2: Rød
  • Lag 3: Svart
  • Lag 4: Blå
  • Lag 5: Gul

Program for turneringen:

  • 08.45: Oppmøte ved tribune på bane 1 i Sotra Arena
  • 09.30 – 12.00: Kamper
  • 12.00 – 13.00: Lunsj
  • 13.00 – 17.00: Kamper
  • 17.00: Samling slutt

Fullstendig kampoppsett jenter, klikk her.

Fullstendig kampoppsett gutter, klikk her. 

Utøverne vil få servert sushi fra Lerøy i tillegg til frukt gjennom dagen, mat og drikke utover dette må utøverne medbringe selv. Deltagelse på den Regionale Bylagsturneringen koster kr. 200 pr. utøver. Dette vil bli fakturert klubb etter endt turnering.

NHF Region Vest kan være behjelpelige med overnatting ifm. turneringen. For mer informasjon og priser, ta kontakt med Ulrik Risberg, ulrik.risberg@handball.no.

Alle forfall meldes til Ulrik Risberg, ulrik.risberg@handball.no / 92449645. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske, matpakke, penn og papir. Klubbtrener oppfordres å møte hvis mulig. 

Navn, Posisjon, Klubb:

  1. Frida Flo, MV, Stryn****
  2. Live H. Skar, MV, Bjarg****
  3. Aicha Mestiri, MV, Åsane
  4. Tilde Jørgensen, BS, Gneist**
  5. Maria Haldorsen, BS, Bønes
  6. Eline Ramslien, BS, Knarvik*
  7. Arina Sharif, BS, Sotra***
  8. Emma Hjelle, BS, Fyllingen
  9. Emma Lothe, BS, Gloppen
  10. Kaja Aarethun, BS, Åsane******
  11. Vivian Reinlund, KS, Nordnes
  12. Alida Greve-Veland, KS, Åsane
  13. Charlotte Paulsen, LS, Fyllingen
  14. Thea Iversen, BS, Bjørnar
  15. Mali Røvde Litlabø, BS, Stord*****
  16. Mathilde Saghaug, MV, Stord******
  17. Thea Gundersen, BS, Bjarg******

*Forfall meldt 30.09

**Forfall meldt 03.10

***Forfall meldt 07.10

****Forfall meldt 04.10

*****Ny spiller kalt inn 08.10

******Forfall meldt 09.10

******Ny spiller kalt inn 11.10

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Nora Møllerup, MV, Gneist
  2. Kaya Reknes, MV, Bønes
  3. Leah Osa, BS, Bønes
  4. Emma Yver, LS, Tertnes
  5. Pernille Hamre, BS, Tertnes
  6. Vilde Reikerås, BS, Bergen*
  7. Avril Frei, BS, Åsane
  8. Marie Johannsdottir, BS, Stryn
  9. Rebekka Ølheim, BS/KS, Dale
  10. Maya Hølland, KS, Fyllingen
  11. Ingebord Våge, KS/BS, Fyllingen
  12. Marie Bakke, LS, Fana

*Forfall meldt 10.10

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Erica Johnsen, MV, Bønes
  2. Fredrikke Nygård, MV, Nordnes
  3. Maja Rasmussen, BS, Bergen
  4. Emi Reed, BS, Førde
  5. Åshild Lian, BS, Gneist
  6. Mia Roll, BS, Fana
  7. Julie Høglund, BS, Sotra
  8. Anna Koløy, BS, Stord
  9. Lorena Henriksen, BS, Fyllingen
  10. Joanna Øvre-Flo, KS, Stryn
  11. Pia Erichsen, KS, Fyllingen
  12. Thea Bragstad, LS, Nordnes

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Katrine Handegård, MV, Sotra*
  2. Anette H. Walle, MV, Tertnes
  3. Hanne Bjørkmann, MV, Fyllingen
  4. Marte Haaland, BS, Gneist
  5. Frida Byberg, BS, Nordnes
  6. Emma Voldsund, BS, Bjarg
  7. Susanne Pettersen, BS, Knarvik*
  8. Vår Eik, BS, Nordnes
  9. Tomine Fadnes, BS, Florø
  10. Stina Aaberg, BS, Bønes
  11. Michelle Lunde, KS/BS, Bønes
  12. Stine Spilden, KS, Bjørnar
  13. Line Ludvigsen, LS, Bjarg

*Forfall meldt 30.09

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Guro Ulvik, MV, Dale
  2. Vilde V. Lone, MV, Bjørnar
  3. Nina Lazic, BS, Fyllingen
  4. Ida Mathisen, BS, Bergen
  5. Regine Skadal, BS, Dale
  6. Emma Loftesnes Harjo, BS, Sogndal*
  7. Pernille Wollan, KS, Gneist
  8. Berenice Halvorsen, BS, Florø
  9. Jannicke Myklebust, KS, Dale IL
  10. Emma Eide, KS, Bønes
  11. Emilie Gullachsen, LS, Gneist
  12. Sunniva D. Mathiassen, LS, Bjørnar

*Forfall meldt 01.10

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Lars Sigurd Hammersland, MV, Bjarg
  2. Simen Nikolay Andersen, MV, Vadmyra
  3. Daniel Vatne, LS, Fyllingen
  4. Jostein Graff, LS, Nordnes
  5. Skage With Thorsen, KS, Knarvik
  6. Herman Solheim, KS/BS, Gloppen
  7. Jonathan Aukan, HB/HK, Vadmyra
  8. Rayan Bendjaoui, BS, Bjørnar
  9. Henrik Lunde, BS, Fyllingen
  10. Jonas Arnestad, BS, Gloppen
  11. Lasse Klocke, BS, Florø

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Simen Heggem, MV, Bjørnar
  2. Marco Bisbal, MV, Vadmyra
  3. Herman Svarthumle, LS, Bjarg
  4. Adam Bathatho, KS/LS, Stord
  5. Daniel Tyssedal, KS, Bjørnar
  6. Håvard Hovland, HK, Dale
  7. Christoffer Nesheim Hansen, BS, Bjarg
  8. David Wallevik, BS, Nordnes
  9. Mathias Lothe, BS, Gloppen
  10. Trym Sæbø, BS, Knarvik
  11. Nicholas Skansen, BS, Nordnes
  12. Benjamin Kristiansen, BS, Vadmyra*

*Forfall meldt 01.10

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Mikael Dingsør, MV, Fyllingen
  2. Jakub Markulak, MV, Nordnes
  3. Abdulbaset Aljajeh, LS, Dale
  4. Lars Olav Jøsendal, LS/BS, Knarvik
  5. Henrik Ferstad, HK, Vadmyra
  6. Håkon Børnes, KS, Fyllingen
  7. Sander Gjøsæter, KS/BS, Stord
  8. August Pedersen Hovland, BS, Dale
  9. Kim Roar Nekkøy, BS, Florø
  10. Benjamin Jensen, BS, Sotra
  11. Nicolai Strandos, BS, Stord

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Elias G. Solberg, MV, Gloppen
  2. Joakim Heltne, LS, Florø
  3. Endre Baartvedt, LS, Bjørnar
  4. Per Henrik Viken, KS, Nordnes
  5. Kasper Bremnes, KS, Bjørnar
  6. Lucas Sørlie, HK, Årstad
  7. Mathias Eeg, BS, Fyllingen
  8. Sivert Igeltjøn, BS/LS, Dale
  9. Sigurd Elias Torpe, BS, Knarvik
  10. Even Børsheim, BS, Fyllingen*
  11. Birk K. Lystad, BS, Årstad
  12. Tobias Garden, BS, Gneist**

* Forfall meldt 30.09

**Forfall meldt 03.10

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Andreas Zwartjes, MV, Knarvik
  2. Thomas Hansen, MV, Bjørnar
  3. Kasper Rylandsholm, LS, Vadmyra
  4. Endre Moen, LS, Fyllingen
  5. Petter Erichsen, KS, Kjøkkelvik
  6. Mathias Bäckström Vikdal, KS/BS, Sogndal
  7. Tobias Holm, HB/HK, Bjørnar
  8. Eirik Daae Tønjum, BS, Årstad*
  9. Kristian Grundvold Nøstvog, BS/KS, Stord
  10. Magnus Østvik, BS, Florø
  11. Jakob Høisæther, BS, Bjørnar
  12. Ola Foss, BS, Sogndal

*Forfall meldt 30.09