Annonse:
Gjensidige - Norges mest kjøpte bilforsikring
Annonse:
Gjensidige - Norges mest kjøpte bilforsikring

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Fotograf: Nanco Hoogstad
Fotograf: Nanco Hoogstad

Regional Talentsamling 2021

Region SørVest inviterer spillere født 2006 til Regional Talentsamling.

Grunnet koronasituasjonen har vi ikke kunnet gjennomføre sonesamlinger som ønsket denne sesongen. Vi inviterer derfor alle 2006-spillere som ble meldt inn til sonemiljø høsten 2020 til å delta på denne samlingen.

Gjennomføringen av samlingen forutsetter at vi er kommet til trinn 3 i den nasjonale gjenåpningsplanen. Alternativt flyttes samlingen til august, uke 32. (Vi følger nasjonale smittevernregler. Endringer kan komme på kort varsel.)

Målet med samlingen er at spillerne skal få mye god trening og gode tips som de kan ta med seg hjem og jobbe videre med. Samtidig er det et mål for oss i Regionen å bli bedre kjent med spillerne som er født i 2006, og fortsette kartlegging til Regionale landslagsmiljø (RLM) og Bylag.

Spillere fra Agder møter i Gimlehallen og spillere fra Rogaland i Stavanger Idrettshall.

Gimlehallen: NY DATO! Tirsdag 10. august kl. 0900-1800. Onsdag 11. august kl. 0830-1230.

Stavanger Idrettshall: NY DATO! onsdag 11. august kl. 1700-2100. Torsdag 12. august kl. 0900-1800.

Detaljert program og gruppeinndelinger blir sendt ut ca. 10 dager i forkant av samlingen.

Påmelding: Spillerne melder seg på ved å betale egenandel via påmeldingsportalen på deltager.no innen tirsdag 18. mai 2021.

Egenandel: 350 kr. betales ved påmelding.

Det brukes 2'er ball og klister under samlingen!

De som kalles inn er:

Gutter:

Antall Navn Klubb
1 Lukas Sørby IK Grane
2 Linus Lunde Brekka IK Grane
3 Jonathan Solvang IK Grane
4 Harald Havold IK Grane
5 Noah Dalen IK Grane
6 Owen Uldal IK Grane
7 Lukas Klubbenes Weiby IK Grane
8 Erik Kirkedam Strømmen Glimt IL
9 Dennis Ager-Wick Strømmen Glimt IL
10 Gustav Lundvall Strømmen Glimt IL
11 Henning Tveite Strømmen Glimt IL
12 Mads Venemyr Strømmen Glimt IL
13 Sigurd Blåka Strømmen Glimt IL
14 Tino August Pertold Strømmen Glimt IL
15 Sindre Torgersen Lindland Strømmen Glimt IL
16 David Asdal Hartvigsen Strømmen Glimt IL
17 Magnus venemyr  Hisøy håndball 
18 August hippe Kristiansen  Hisøy håndball 
19 Eirik Lund falck Hisøy håndball 
20 Håkon Trydal ottersland  Hisøy håndball 
21 Chris Joachim Andreassen  Hisøy håndball 
22 Lars Kjørstad nordgård  Hisøy håndball 
23 Fabian handaa Andersen  Hisøy håndball 
24 Viktor bierud Hisøy håndball 
25 Finn Eirik Dalehefte Baak Fløy
26 William Lindevik Fløy
27 Even Støle Fløy
28 Petter Nilsen Fløy
29 Jonas Haugen Greipstad
30 Olaf Jakub Szyc Greipstad
31 Kristian Aarhus Greipstad
32 Samim Kohestani Greipstad
33 Markus Rømteland Holum IL
34 Amandus Vatnedal Holum IL
35 Jacob Vågestad Holum IL
36 Benjamin Klev Torsmyr Holum IL
37 Tobias Warp Ulriksen  Ik våg
38 Martin Brøten Ik våg 
39 Sebastian Ramsland Møll Marnardal IL
40 Syvert Solås Marnardal IL
41 Mikkel Misje  Mhi
42 Emil Haagensen Mhi
43 Nikolai Lindland Mhi
44 Jonathan Simonsen Randesund IL
45 Isak Brandsar Hefte Randesund IL
46 Thomas Kvalheim Halvorsen Randesund IL
47 Sigurd Vadla Severinsen Randesund IL
48 Jørgen Glad Randesund IL
49 Andreas Risvand Fossheim Randesund IL
50 Even Nærland Rosseland Nærbø
51 Mathias Svanes Nærbø
52 Jakob Vatne Nærbø
53 Eirik Gausland Aunet Nærbø
54 Sebastian Ueland Nærbø
55 Max Karlbom Aase Nærbø
56 Theodor Vatland Nærbø
57 Nikolai Eikeland Haga Nærbø
58 Bo Kristian Kverme Varhaug
59 Tristan Austbø Varhaug
60 Jakob Aamodt Varhaug
61 Ben Thomas Kverme Varhaug
62 Jakob Malmin Aamodt  Varhaug ik 
63 Sebastian Johansen Voll
64 Storm Birkeland Eide Bryne HK
65 Martin Lyngdal Bryne HK
66 Jakob Berland Bryne HK
67 Erik Endresen Veivåg Bryne HK
68 Ola Undheim Brudeli Bryne HK
69 Musse Bitsuamlak Habte Bryne HK
70 Even Nysted Bryne HK
71 Mathias Storevik Bryne HK
72 Steffen Storevik Bryne HK
73 Sjur Skarsaune Bryne HK
74 Magnus Orre Bryne HK
75 Ruben Pollestad Gramstad Bryne HK
76 Daniel Boye Kåsen IL
77 Eirik Skretting Omland Kåsen IL
78 Gabriel Mauritzen Kåsen IL
79 Henrik Iversen Kåsen IL
80 Jon Mosdøl Oma Kåsen IL
81 Tord Skjeldal Kåsen IL
82 Sander Wiig Kåsen IL
83 Trym Storhaug Sandnes HK
84 Christopher Todnem Aanestad Sandnes Hk
85 Emil Balle Aasland Sandnes HK
86 Jonas Hegerland Sandnes HK
87 Mathias Hegerland Sandnes HK
88 Skage Hagli Sønnervik Sandnes HK
89 Thomas Sivertsen Sandnes HK
90 Thomas M Knutsen Sandnes HK
91 Henrik Gabrielsen Havørn AIL
92 Per-Magnus Krüger Havørn AIL
93 Sondre Nordtun Havørn AIL
94 Rohaan Malik Mooken Havørn AIL
95 Sindre Nenseth Havørn AIL
96 Erlend Auberg Havørn AIL
97 Jakob Hanken Skulbru Hundvåg Håndballklubb
98 Henrik Refseth Hundvåg Håndballklubb
99 Julian Munthe Hundvåg Håndballklubb
100 Endre Egeland Hundvåg Håndballklubb
101 Tobias Hegerland Forgaard Hundvåg Håndballklubb
102 Martin Ulevåg Gundersen Randaberg HK
103 Aleksander Ogne Randaberg HK
104 Even Søyland Ahlsen Randaberg HK
105 Eskil Helgesen Randaberg HK
106 Thomas Halseth Randaberg HK
107 Simen Gleditsch Tastavarden
108 Vetle Gleditsch  Tastavarden
109 Sondre Lunde  Tastavarden 
110 Noah Eskeland Tastavarden 
111 Johannes Håkstad  Tastavarden 
112 Gaston Denichou Viking HK
113 Finley Hapnes Kitching Viking HK
114 Thomas Skibeli Viking HK
115 Sindre Ådland Åkra IL
116 Fredrik Bwndiksen Åkra IL
117 Espen Seim Åkra IL
118 Simen Johannessen Åkra IL
119 Nick Schaarschmidt Avaldsens
120 Kristian Birkeland Avaldsnes
121 John Magnus Heverøy Avaldsnes
122 Atle Løften Avaldsnes
123 Rasmus Hillesland Avaldsnes
124 Emil Minde Hansen Avaldsnes
125 FILIP BJØRHEIM Rival
126 TOMAS BJØRHEIM Rival
127 Eskil Alsaker  Rival
128 Øystein Kringeland  Rival
129 David-Bogdan Cismas Etne IL
130 Erlend Kambo Hersvik Etne IL
131 Ørjan Ytrenes Etne IL
132 Elias Askvig Etne IK
133 Bjørn Kristian Gravelsæter  Etne IL
134 Oscar Espeseth Lie Sola Håndball
135 Sebastian Aase Sola Håndball
136 Sigurd Rommetveit Sola Håndball
137 Axel Lindboe Sola Håndball
138 Vetle Lindal Sola Håndball
139 Fredrik Berggård Endresen Sola Håndball

 


Jenter:

Antall Navn Klubb
1 Ida Esperås  Birkenes
2 Marte Esperås  Birkenes
3 Solveig Ruud Birkenes
4 Malin raen Birkenes
5 Noralinn Andersen  Birkenes
6 Anna radwanska Birkenes
7 Charlotte Nylen Ktistiansen Hisøy IL
8 Amalie Andersdotter Lauvrak Hisøy IL
9 Maria Rin Torgrimsen Langås  Hisøy IL
10 Marthe Aanonsen Strand Risør håndballklubb
11 Julie Foss Risør håndballklubb
12 Alva Linnea Ramsvik Andersen Strømmen Glimt
13 Elisa Lindvik Strømmen Glimt
14 Hevisiva Tesfay Abraha Strømmen Glimt
15 Sara Smit Martinsen Strømmen Glimt
16 Martine Thaule Sølyst Strømmen Glimt
17 Victoria Bie Svantesen Strømmen Glimt
18 Nomi Gjeruldsen  Strømmen Glimt
  Karaked Chaliaoway Sørfjell
19 Tomine Debora Aasbø Trauma
20 Martine Jensen Gangdal Tvedestrand
21 Sandra Sætre Tvedestrand
22 Tuva Lomm Tvedestrand
23 Pernille Lunde Øyestad IF
24 Emely Urquizo Venemyr Øyestad IF
25 Ane Lundegaard Gabrielsen Farsund og Lista Idrettsklubb - Håndball
26 Vivill Gitlestad  Farsund og Lista Idrettsklubb - Håndball
27 Silje Reinertsen Farsund og Lista Idrettsklubb - Håndball
28 Helena Skog Farsund og Li+A28sta Idrettsklubb - Håndball
29 Andrea Liland Mikkelsen Giv Akt
30 Silje Mønsaas Vigeland Giv Akt
31 Frøydis Gåseland MHI
32 Emma Andersen MHI
33 Kamilla L Hodne MHI
34 Julie Einarsmo Jakobsen MHI
35 Hanna Kristine Frandsen MHI
36 Martine Danielsen Flekkefjord
37 Agathe Rudolfsen Flekkefjord
38 Eira Brogeland Svege Flekkefjord
39 Mia N Stenberg Flekkefjord
40 Rada Prelevic Flekkefjord
41 Ine Hetland Flekkefjord
42 Regine Sand Flekkefjord
43 Anna Log Sørdal Flekkefjord
44 Thea Andås Fløy
45 Aurora Lea Fløy
46 Tatiana Truchan Fløy
47 Mia Mølbach Gimletroll
48 Selma Risbakken Gimletroll
49 Mathilde Enger Gimletroll
50 Lykke Sørensen Nordahl Hånes IF
51 Neila Brunelle Habarugira Hånes IF
52 Helene Hultmann KIF
53 Thea Vågen Edvardsen KIF
54 Tiril Eidet KIF
55 Mathilde Haugan Seljås KIF
56 Elvina Qorraj KIF
57 Mille Johanson Soltveit KIF
58 Hermine Reitan KIF
59 Rebekka Flak KIF
60 Tilde Lunde Ugland Lund HK
61 Selma Tryland Lund HK
62 Ane Hjorth Lund HK
63 Selma Hedding-Valvik Lund HK
64 Åsne Bakken Damsgaard Lund HK
65 Nina Alnes Lund HK
66 Vårin Pedersen Lund HK
67 Iselin Kåbuland Vigsnes Øvrebø IL
68 Ella Marie Ilebekk Akselsen Øvrebø IL
69 Rebekka Meling Øvrebø IL
70 Lotta Lie Nilsen  IK Våg
71 Sarah Palesa Reise IK Våg
72 Hannah Homme IK Våg
73 Martine Pedersen  IK Våg
74 Hermine eastwood IK Våg
75 Mathilde graaner abrahamsen IK Våg
76 Ida Simonsen Søgne HK
77 Thea Tønnessen Søgne HK
78 Ingrid Govertsen Bjelland Søgne HK
79 Mona Sayej Søgne HK
80 Mathea Thomassen Randesund
81 Nina Pedersen Randesund
82 Sara Svendsen Randesund
83 Amalie Granlie Randesund
84 Sara Gundersen Peersen Randesund
85 Hermine Austegard  Randesund
86 Ingvild Peterson Randesund
87 Frida Sørbø Tveit il
88 Mille Evelina Pedersen Tveit il
89 Kristina Kvannes Bjerke Tveit il
90 Oda Arvesen Malmin Bryne håndball
91 Runa Sæterdal Winther Bryne Håndball
92 Lisa Bjørnsen Bryne håndballklubb
93 Ella Gjøse Oftedal Bryne håndballklubb
94 Randi Haugland Ødemotland Bryne håndballklubb
95 Emma Thu Langholm Nærbø
96 Amalie Torland Nærbø
97 Ane Søiland Nærbø
98 Elita Nilsen Smith Nærbø
99 Emma Tjelta Augheim Nærbø
100 Hanne Tengs Nærbø
101 Ine Hellberg Njærheim Nærbø
102 Maren Krag Nærbø
103 Mari Reime Hodne Nærbø
104 Rano Rizgar Nærbø
105 Sine Mari Kleven Nærbø
106 Stine Marie Harr Nærbø
107 Thea Mellemstrand Nærbø
108 Thea Åsbø Nærbø
109 Susanne Aarrestad Varhaug
110 Rikke Herikstad Aanestad Varhaug
111 Tuva Skeie Varhaug
112 Thea Dubland Varhaug
113 Celine Norum Austrått IL
114    
115 Eirin Larsen Bogafjell
116 Patrycja Faluta Bogafjell
117 Marielle Rovik Bogafjell IL
118 Sofie Bærheim Iversen Bogafjell IL
119 Matea Røyneberg Pedersen Ganddal
120 Vilde Moland Johnsen Ganddal
121 Tomine Haugseng Larsen Ganddal
122 Rina Maljici Ganddal
123 Rikke Tjøtta  Ganddal 
124 Hedda Lyng Hana
125 Elvira Jørgensen Hana
126 Eline Hetland SANDNES
127 Emilie Dalane SANDNES
128 Fie Filippa Poulsson SANDNES
129 Frida Kro SANDNES
130 Frida Svarstad Hebnes SANDNES
131 Lotta Bjerkås Lunde SANDNES
132 Madelen Ognedal Salvesen SANDNES
133 Oda Ovedal Amundsen SANDNES
134 Oda Øvrehus Mæland SANDNES
135 Vilde Hølland SANDNES
136 Mari Maudal Ålgård Håndballklubb
137 Mille Sofie Eidsaa Ålgård Håndballklubb
138 Kine L. Pedersen Hundvåg håndball
139 Martine Øye Svendsen Hundvåg Håndball
140 Thea Sofie Madsen Hundvåg Håndball
141 Selma Ask Tysse Hundvåg Håndball
142 Tomine Nguyen Hundvåg Håndball
143 Tara Klementsen Aitken Hundvåg Håndball
144 Live Espeset  Sola HK
145 Ella Haukebø Sandanger  Sola HK
146 Thalie Lunde Ersland Sola HK
147 Natalie Gjørøy  Sola HK
148 Carmen Wik Svendsen  Sola HK
149 Karoline Klepp Sola HK
150 Andrea Jørgensen  Sola HK
151 Live Espeset Sola HK
152 Silje Finnesand Svendsen Sunde IL
153 Sarah Håland Sætre Sunde IL
154 Michela Stensrød Sunde IL
155 Yara Khoshnaw Sunde IL
156 Benedicte Egebakken Sunde IL
157 Rullerende spiller Sunde IL
158 Sarah Knag Havørn
159 Kaja Weibell Havørn
160 Kristin Haga Havørn
161 Lotte Dørum Havørn
162 Maia Svensson Havørn
163 Julie Foldøy Jelsa Havørn 
164 Vilde Sofie Dueland Arnøy  Havørn 
165 Maren Helgøy Hansen Hinna
166 Sofia Vorland Hinna
167 Emma Skjæveland Hinna
168 Maria Kahn Hinna
169 Sara Ghavim Bjerk  Hinna
170 Helene Lyngstad Hinna
171 Mari Sivertsen Hinna
172 Lotte Særvoll Hinna
173 Serina Glinda Hinna
174 Sophie Madeleine Perry Rosén Hinna Håndball - Håndball
175 Dina Hansen Bjelland KFUM Håndball Stavanger
176 Emma Amalie Kamps Kfum Håndball Stavanger
177 Johanne Hay Opsahl Kfum Håndball Stavanger
178 Tiril Bergland Kfum Håndball Stavanger
179 Camilla Torvestad Gjertsen Kfum Håndball Stavanger
180 Elise Marie Roland Kfum Håndball Stavanger
181 Lykke Torkildsen Kfum Håndball Stavanger
182 Cecilie Wærp Andreassen Kfum Håndball Stavanger
183 Rikke Johannesen Kfum Håndball Stavanger
184 Lotte Willumsen Kfum Håndball Stavanger
185 Ella Gunnarsdottir Stavanger IF
186 Julie Hermansen Stavanger IF
187 Kajsa Helland Stavanger IF
188 Jennie Byberg Stavanger IF
189 Synne With Stavanger IF
190 Vilde Aarvik Stavanger IF
191 Vilde Refsland Stavanger IF
192 Marie Kvia Stavanger IF
193 Anea Jørgensen Stavanger IF
194 Mathea Maribu Stavanger IF
195 Mina Helleren Stavanger IF
196 Tiril Gjertsen Stavanger IF
197 Ada Viskjer Stavanger IF
198 Mari Haslerud Brodd idrettsklubb 
199 Tuva Bakke Fosnes  Brodd idrettslag 
200 Vilde Langeland Solli  Brodd idrettslag 
201 Anja Førland  Brodd idrettslag 
202 Mina Gudbransen    Brodd idrettslag 
203 Erica Steiro  Brodd idrettslag 
204 Kamilla Grønhilder Kristiansen  Brodd Idrettslag 
205 Silje Hernar Tasta håndballklubb
206 Pauline Rosvold Buisson Tasta Håndballklubb
207 Anna Marie Andersen  Tasta Håndballklubb
208 Bethel Belay Roma Tasta Håndballklubb
209 Julie Paulsen Tasta Håndballklubb
210 Julia Hellestø Helgeland Tasta håndballklubb
211 Benedicte Willoughby Middelthon Tasta Håndballklubb
212 Aylin Eide  Tasta Håndballklubb
213 Sandra Kristin Sjursen Sk Nord
214 Johanne Bachmann Sk Nord
215 Ingrid Monsen Sk Nord
216 Anna Sveen Sahl Sk Nord
217 Sofie Steine Sk Nord
218 Mona Olsen Sk Nord
219 Thea Amalie Netland Sk Nord
220 Dorthea Oma Borgenvik Sk Nord 
221 Ella Berge Skjold
222 Ingvild-Kristin Drengstig Åkra Idrettslag
223 Katrina Langåker Åkra Idrettslag
224 Anna Kristoffersen Åkra idrettslag
225 Liv Matilda Lucas Sauda IL
226 Tonje Aakre Stålesen Etne IL
227 Isabella Ervaag Falkeid Idrettsalg
228 Malin Gismarvik Falkeid Idrettslag
229 Linnea Mørch Falkeid Idrettslag
230 Malin Håstø Falkeid Idrettslag
231 Johanna Josephsen Rival IL
232 Adele Hope Jabør Rival IL
233 Elida Skjold-Ødegaard Rival IL
234 Henriette Hunsbedt Rival IL
235 Linea Viktoria Armida Skuseth Rival IL
236 Sunniva Norheim Rival IL
237 Hanna Frøvik Rival IL
238 Ida Grindheim Lutcherath Rival Il
239 Miriam Hjermann Sveen Rival IL