Nominasjon Cupfinaler 2020
NHF Region Sør har nominert dommere til årets Final-4 i Region Sør Cupen.
NHF Region Sør har nominert årets dommere til Final-4 i Region Sør Cupen.
Årets Final-4 vil foregå helgen 15. og 16. Februar i Skien.
Disse kampene har vært målsetning for mange av dommerparene i våre utviklingsgrupper og nominasjonen nå er klar.
Vi gratulerer alle så mye og ønsker alle parter lykke til med oppdragene.
Runde | Hjemmelag | Bortelag | Oppdrag | Turnering |
Semifinaler | Reistad | Tjølling | Kristiansen-Lundgren | Region Sør Cup Gutter 14 |
Semifinaler | Herkules | Runar | Kristiansen-Lundgren | Region Sør Cup Gutter 15 |
Semifinaler | Ros | Larvik Turn | Dale-Røsberg | Region Sør Cup Gutter 16 |
Semifinaler | Gulset | Flint Tønsberg | Dale-Røsberg | Region Sør Cup Jenter 18 |
Semifinaler | Flint Tønsberg | Konnerud | Nikolaisen-Røsberg | Region Sør Cup Gutter 12 |
Semifinaler | Sandar/Stokke/HG Gokstad | Kragerø | Nikolaisen-Røsberg | Region Sør Cup Gutter 13 |
Semifinaler | Urædd | Teie | Bjørnøy-Kleppa | Region Sør Cup Gutter 14 |
Semifinaler | STIF/HG Gokstad | Reistad | Bjørnøy-Kleppa | Region Sør Cup Gutter 15 |
Semifinaler | Urædd | Glassverket | Juelsen-Kjernås | Region Sør Cup Gutter 16 |
Semifinaler | Sandefjord TIF | Runar | Garmo-Johansen | Region Sør Cup Gutter 12 |
Semifinaler | Haugsbygd | Flint Tønsberg | Garmo-Johansen | Region Sør Cup Gutter 13 |
Semifinaler | Halsen | Konnerud | Gyldensten-Rismyhr | Region Sør Cup Jenter 14 |
Semifinaler | Larvik Turn | Reistad | Klausen-Lundgren | Region Sør Cup Jenter 15 |
Semifinaler | Reistad | Hei | Klausen-Lundgren | Region Sør Cup Jenter 16 |
Semifinaler | Reistad | Urædd | Juelsen-Kjernås | Region Sør Cup Jenter 18 |
Semifinaler | Åssiden | Tjølling | Engen-Moldskred | Region Sør Cup Jenter 12 |
Semifinaler | Ramnes | Gulset | Engen-Moldskred | Region Sør cup Jenter 13 |
Semifinaler | Falk/Borre | Larvik Turn | Dale-Røsberg | Region Sør Cup Jenter 14 |
Semifinaler | Flint Tønsberg | Tønsbergs Turn | Svenskerud-Brorson | Region Sør Cup Jenter 15 |
Semifinaler | Sandefjord TIF | Ros | Svenskerud-Brorson | Region Sør Cup Jenter 16 |
Semifinaler | Ros | Larvik Turn | Hansen-Thorstensen | Region Sør Cup Jenter 12 |
Semifinaler | Runar | Teie | Hansen-Thorstensen | Region Sør cup Jenter 13 |
Finale | Bjørnøy-Kleppa | Region Sør Cup Gutter 14 | ||
Finale | Klausen-Lundgren | Region Sør Cup Gutter 15 | ||
Finale | Bergsvåg-Oksman | Region Sør cup Jenter 13 | ||
Finale | Gyldensten-Rismyhr | Region Sør Cup Jenter 14 | ||
Finale | Dale-Røsberg | Region Sør Cup Jenter 18 | ||
Finale | Gyldensten-Rismyhr | Region Sør Cup Gutter 13 | ||
Finale | Engen-Moldskred | Region Sør Cup Gutter 12 | ||
Finale | Kristiansen-Lundgren | Region Sør Cup Jenter 15 | ||
Finale | Dørhellen-Aass | Region Sør Cup Jenter 16 | ||
Finale | Dale-Røsberg | Region Sør Cup Gutter 16 | ||
Finale | Bergsvåg-Oksman | Region Sør Cup Jenter 12 |