Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kjersti Arntsen og Guro Røen.
Kjersti Arntsen og Guro Røen.

NHF-dommere 2018-19

Norges Håndballforbund har foretatt rangeringen av NHF-dommerne for sesongen 2018-19.

  • Dommeroppsettet er dynamisk, tildeling av kamper er til enhver tid basert på parets prestasjoner. Nivå i denne sammenheng er utgangspunktet for hva gruppen er nominert til.
Internasjonal
gruppe
  Rangert
rekkefølge
IHF Kjersti Arntsen og Guro Røen Kjersti Arntsen
og Guro Røen
Region Øst
IHF Håvard Kleven og Lars Jørum Håvard Kleven
og Lars Jørum
Region Øst og Sør
EHF

Mads Fremstad og Markus Pedersen Mads Fremstad og
Markus Pedersen
Region Øst og Innlandet
EHF Eskil Braseth og Leif A. Sundet Eskil Braseth og
Leif A. Sundet
Region Nord
EHF-kandidater Andreas Daviknes Borge og Magnus Muri Nygren Andreas D. Borge og
Magnus Muri Nygren
Region Øst

 

Prosjekt Elite   Rangert
rekkefølge
EHF-YRP Jørgen Jørstad og Sondre Liltved Jørgen Jørstad og
Sondre Liltved
Region Nord og Sør
Forbunds-
dommere
Simen Blokkhus og Petter Eia Lien Simen Blokkhus og
Petter Eia Lien
Region Øst
Forbunds-
dommere
Christoffer Fjeldskår og Tim Fjellvang Christoffer Fjeldskår
og Tim Fjellvang
Region Sør
EHF-YRP Jovana Dasic og Marte Varlo  Jovana Dasic og
Marte Varlo
Region Sør
Forbunds-
dommere
Jannicke Kirkelund og Iselin Tøraasen Jannicke Kirkelund og
Iselin Tøraasen
Region Øst og Innlandet
Forbunds-
dommere
Charles Whiteley og Stian Andersen Charles Whiteley og 
Stian Andersen
Region Vest
     
Prosjekt
Rekrutt
  Rangert 
rekkefølge
Forbunds-
dommere
Sindre Bogar og Alexander Sæthern Sindre Bogar og
Alexander Sæthern
Region Øst
Forbunds-
dommere
Håkon Aksdal og Eivind Holager Håkon Aksdal og 
Eivind Holager
Region Nord
Forbunds-
dommere
Sondre Hopstad og Ove Runhaug Sondre Hopstad og
Ove Runhaug
Region Nord
Forbunds-
dommere
Marte Leveraas og Ane Duun Strømsborg Marte Leveraas og
Ane Duun Strømsborg
Region Øst
Forbunds-
dommere
Audun Morgestad og Paul Andre Lindseth Audun Morgestad og
Paul Andre Lindseth
Region Innlandet
Forbunds-
dommere
Charlotte Husomanovic og Carina Pettersen Charlotte Husomanovic og
Carina Pettersen
Region SørVest
Forbunds-
dommere
  Magnus Tyrdal og
Fredrik Ervik Thorsen
Region Øst
     
Elite Menn   Rangert
rekkefølge
Forbunds-
dommere
Jo Are Johannessen og Tom Larsen Jo Are Johannessen
og Tom Larsen
Region Innlandet
Forbunds-
dommere
Morten Isachsen og Ronny Hell Ronny Hell og
Morten Isachsen
Region Nord
Forbunds-
dommere
Vidar Larsen og Tor Brede Launes Tor Brede Launes og
Vidar Larsen

Region SørVest og Sør
Forbunds-
dommere
Tommy Eriksen og Ismet Kvakic  Tommy Eriksen og
Ismet Kvakic
Region Øst
     
Elite Kvinner   Rangert
rekkefølge
Forbunds-
dommere
Steinar Marthinsen og Slim Ben Tekaya Steinar Marthinsen
og Slim Ben Tekaya
Region Øst
Forbunds-
dommere
Vegard Lillebuen og Arnfinn Larsen  Arnfinn Larsen og
Vegard Lillebuen
Region Sør
Forbunds-
dommere
Roger Nestaas og Omar Sverrisson Roger Nestaas og
Omar Sverrisson
Region Innlandet og Øst 
Forbunds-
dommere
Hans Petter Andersen og Peter Sundell  Hans Petter Andersen
og Peter Sundell
Region Vest og Sør
Forbunds-
dommere
Vegard Kalløkkebakken og Pål Valbjør  Vegard Kalløkkeballen
og Pål Valebjør
Region Nord
Forbunds-
dommere
Hilmar Ingi Jonsson og Øyvind Andersen-Gott  Hilmar Ingi Jonsson
og Øyvind Andersen-Gott
Region Øst
Forbunds-
dommere
Erik Abrahamsen og Mads Myhrstad Erik Abrahamsen
og Mads Myhrstad
Region SørVest
     

Listen utvides så snart opptak Trainee er fullført og dommere 2. divisjon er ferdig testet.