Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Til ungdoms-OL i Gyør

U-jentene stiller med et lag i EM og et i ungdoms-OL. Her er troppen som skal til Gyør.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

Samlingen starter med precamp på Olympiatoppen 21.–22.juli før avreise til EYOF (European Youth Olympic Festival) i Ungarn, Gyør, 22.–30.juli.

Følgende spillere skal representere Norge:

Nr Navn, Klubb (Født)(Kamper/mål)
1 Benedikte Kalstad Hernes, Sotra SPKL (11.08.2001)(000/000)
2 Rikke Øyerhamn, Flaktveit IK (23.08.2000)(003/005)
3 Emma Haugstvedt, Gneist IL (23.03.2000)((000/000)
4 Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen IL (26.01.2001)(000/000)
5 Tiril Solumsmoen Mørch, Hønefoss SK (18.08.2000)(003/003)
6 Carina Berg, Fjellhammer IL (06.07.2000)(003/005)
7 Rikke Landsverk Grave, Gjerpen HB (07.08.2000)(000/000)
8 Åsa Grønning Almberg, Charlottenlund SK (03.11.2000)(003/003)
9 Mie Rakstad, Fjellhammer IL (27.02.2000)(000/000)
10 Oda Skogstrand,Sandefjord TIF (21.03.2000)(000/000)
11 Kaja Haugseng, Nærbø IL (23.09.2001)(000/000)
12 Zaynab Elmrani, Tønsberg Turn (07.05.2001)(000/000)
13 Eva Erdal Moen, Gneist IL (05.06.2000)(000/000)
14 Julie Hattestad, Oppegård IL (25.09.2001)(000/000)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (09.05.2000 98003/005)

Reserver:
Mia K. Strand,Charlottenlund SK (27.04.2001)(000/000)
Vårin Johannessen,Fram IF (27.01.2000)(000/000)
Ine Sagosen,Charlottenlund SK (11.11.2001)(000/000)
Kristine Vigre, Nærbø IL (10.05.200098003/000)
Mia Ø. Bjørnes, Elverum HB (05.10.2000)(000/000)
Ida Marie S. Kallhovd, Østsiden IL (11.04.2000)(000/000)
Vilde Nysveen, Oppegård IL (12.07.2000)(000/000)

Fremmøte:
Fredag 21.07 kl. 09.30 på Olympiatoppen i Oslo.

Kamper i EYOF:

24.07 kl 13.30 Norge - Romania
25.07 kl 13.30 Ungarn - Norge
26.07 15.30 Norge - Nederland

Videre kampoppsett avhenger av plassering i den innledende puljen.

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til Knut Ove Joa på tlf. 924 20 085.