Annonse:
Kast ballen
Annonse:
Kast ballen

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NHF-dommere 2021-22

Rangering og oversikt over NHF-dommere og støtteapparat for sesongen 2021-22.

  • Nivå i denne sammenheng er utgangspunktet for hva gruppen er nominert til.

Internasjonal gruppe rangert 

Håvard Kleven og Lars Jørum
Region Øst og Sør
(IHF)
Eskil Braseth og Leif A. Sundet
Region Nord
(IHF)
Andreas D. Borge og Magnus Muri Nygren
Region Øst
(EHF-kandidater)
Mads Fremstad (EHF) og Jørgen Jørstad
Region Øst og Nord

Prosjekt Elite urangert

Jovana Dasic og Charlotte Husomanovic
Region Sør
Christoffer Fjeldskår og Tim Fjellvang
Region Sør
(EHF YP)
Håkon Aksdal og Eivind Holager
Region Nord
(EHF YP)
Marte Leveraas og Ane Duun Strømsborg
Region Øst
(EHF YP)
Veronica Essajee og Camilla Olsen
Region Vest
Jens Førsund og Valton Hoxha
Region Øst
Neda Rahimizadeh og Rubicca Nagalingam
Region Øst
Fredrik Andresen og Jørgen Wold
Region Vest
Chris-André Hansen og Tom Martinsen
Region Øst
Sondre Hopstad og Ove Runhaug
Region Nord
Carina Pettersen og Iselin Tøraasen
Region SørVest og Innlandet

Elite rangert

Jo Are Johannessen og Tom Larsen
Region Innlandet
Tommy Eriksen og Ismet Kvakic
Region Øst
Tor Brede Launes og Vidar Larsen
Region SørVest og Sør
Roger Nestaas og Alexander Baklie
Region Innlandet og Øst
Erik Abrahamsen og Mads Myhrstad
Region SørVest
Kjersti Arntsen og Guro Røen
Region Øst
Vegard Kalløkkeballen og Pål Valebjør
Region Innlandet og Nord
Vegard Lillebuen og Slim Ben Tekaya
Region Øst og Sør
Martin Simenstad og Stig André Stensrud
Region Innlandet
Hilmar Ingi Jonsson og Øyvind Andersen-Gott
Region Øst

------

Trainee urangert

Antonie Seierstad Dale og Rebecca Røsberg
Region Sør
Erlend Røneid og Sondre Snersrud
Region Øst
Sindre Hell og Armin Spago
Region Nord
Preben Andersen og Louis Runge
Region Vest
Kai Kristiansen og Simon Lundgren
Region Sør
Jostein Berggren og Kristian Landstad Krogstadnes
Region Nord
Malin Olsen Syversen og Vibeca Nagalingam
Region Øst
Kristine Lie Haugen og Melissa Sundo
Region Øst
Kristoffer Longva Eriksen og Tobias Juuhl Svensson
Region Øst
Veronika Talseth Bostad og Henriette Tellefsen
Region Øst

2. divisjon urangert regionalt

Region Øst

Malin Olsen Syversen og Vibeca Nagalingam 
Sondre Tjørhom Myrvang og Egill Örn Thoraringsson
Halvard Røe og Erling Thorsen
Sebastian Mikalsen og Bjørn-Christian Roksvåg 
Erlend Røneid og Sondre Snersrud
Vidar Engen og Cato Helgesen
Morten Harsem og Lars Kvæstad
Kristine Lien Haugen og Melissa Sundo
Kristoffer Longva Eriksen og Tobias Juuhl Svensson
Veronika Talseth Bostad og Henriette Tellefsen
Ingrid Krosby og Sara Madeleine Elstad

Region Sør

Jan Rune Moum og Terje Rock Rønning
Erik Dørhellen og Herman Aas
Jørn Lindholm Hogset og Magnus Myrvang Hagen
Espen Samuelsen og Ole Johnny Ulleberg
Leif Bjarne Nilsen og Per Erik Berg
Marius Juelsen og Stig Kjernås
Antonie Seierstad Dale og Rebecca Røsberg
Kai Kristiansen og Simen Lundgren

Region Nord

Johan Christian Cappelen og Tore Carlson
Tom Børge Johansen og Tor Arne Abrahamsen
Sindre Hell og Armin Spago
Terje Hansen og Terje Varmdal
Thomas Aunan og Morten Neerland
Bent Andreassen og Sindre Eikrem
Jostein Berggren og Kristian Landstad Krogstadnes

Region Innlandet

Steinar Kvivesen og Trond Vingebakken
Ørjan Gangnes og Aleksander Haug

Region SørVest

Aleksander S. Vermundsen og Arne Bjerk

Region Vest

Jarle Holme og Asle Bjørn P. Gundersen
Preben Foster Andersen og Torbjørn Iversen
Thor Gunnar Bakke og Magnar Isaksen
Trond Andal og Asbjørn Håre
Harry Stikholmen og Helge Havnerås