Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Administrasjonen i NHF Region Innlandet har kontorsted i Idrettens Hus på Lillehammer.

Regionskontoret er åpent slik:
Årsbasis klokken 0900-1500
Telefon 480 95 500

Vår adresse er:
Norges Håndballforbund Region Innlandet
Idrettens Hus
Kleivbakken 9
2618 Lillehammer

e-post: nhf.innlandet@handball.no

 

Administrativt ansatte:

Ivar M. Karlstad

Daglig leder

Epost: ivar.m.karlstad@handball.no
Mobil: 907 70 804

Dorte Ørud Grindvoll

Seksjonsleder Organisasjon

Epost: DorteOrud.Grindvoll@handball.no
Mobil: 412 08 520

Aud Elin Thorstad

Seriekonsulent

Epost: aud-elin.thorstad@handball.no
Mobil: 480 95 500

Merethe Kjellberg

Arrangements og kommunikasjonsmedarbeider

Epost: merethe.kjellberg@handball.no
Mobil: 906 35 088

Guro Renolen Brandtzæg

Håndballmedarbeider

Epost: GuroRenolen.Brandtzaeg@handball.no
Mobil: 415 58 639

Maria Vikan Opheim

Klubbrådgiver

Epost: mariavikan.opheim@handball.no
Mobil: 452 76 292

Børge Brown

Seksjonsleder Spill og trening

Epost: borge.brown@handball.no
Mobil: 971 43 552

Ansatte tilknyttet seksjon spill og trening:

Instruktører:

Atle Haugen

Konsulent Trenerutdanning - Fagansvarlig

Epost: atle.haugen@ntg.no
Mobil: 919 01 885

 

Geir Graff

Konsulent Trenerutdanning

Epost: graff.geir@gmail.com
Mobil: 93459260

 

Piotr Swigon

Konsulent Trenerutdanning

Epost: swigon_p@yahoo.no
Mobil: 41264810

 

Jon Asle Berg

Konsulent Trenerutdanning

Epost: johnn71_30@hotmail.com
Mobil: 91784711

 

Eivind Sperre

Konsulent Trenerutdanning

Epost: ea-sper@online.no
Mobil: 95813565

 

Knut Egil Ervik

Konsulent Trenerutdanning

Epost: knutegil@ehh.no
Mobil: 40847063

 

Knut Brevik

Konsulent Trenerutdanning

Epost: knut.brevik@euroskilt.no
Mobil: 90923276

 

Ivar M. Karlstad

Daglig leder

Epost: ivar.m.karlstad@handball.no
Mobil: 907 70 804

 

Klubbutvikling/Intruktørkandidater:

Jens Ørbæk

Konsulent Klubbhuset - Trenermentor

Epost: jens.orbak@spesialenheten.no
Mobil: 478 73 802

 

Børge Brown

Seksjonsleder Spill og trening

Epost: borge.brown@handball.no
Mobil: 971 43 552

 

Spillerutviklere:

Siri Humborstad

Konsulent Spillerutvikler SUM J15 og RLK04

Epost: Siri.Humborstad@ntg.no
Mobil: 990 44 172

 

Håkon Nerdrum

Konsulent Spillerutvikler SUM G14, G15 og RLM04

Epost: hakon@ehh.no
Mobil: 469 53 615

 

Lars Nordberg

Konsulent Spillerutvikler RUM G17 og RLM02/03

Epost: lars.nordberg10@gmail.com
Mobil: 92058921

 

Espen Fosslie Olaussen

Konsulent Spillerutvikler RUM J17 og RLK02/03

Epost: espen@storhamarhandball.no
Mobil: 94895229

 

Målvaktstrenere:

Morten Sæterlien

Målvaktsressurs

Epost: morten-saeterlien@outlook.com
Mobil: 98259182

 

Tone Wølner

Målvaktsressurs

Epost: twoelner@gmail.com
Mobil: 45415484

 

Fysiske trenere:

Kristin Blytt Kaurstad

Fysisk trenerressurs

Epost: kristin@spenstlillehammer.no
Mobil: 95946083

 

Emil Martinovic

Fysisk trenerressurs

Epost: martinovicemil@gmail.com
Mobil: 99251775

 

Dommerteamet består av 5 personer og har ansvar for dommerutvikling i Region Innlandet i tett samarbeid med administrasjonen, leder utviklingsgruppene for dommere og arrangerer dommersamliger.

For sesongen 2019/2020 består teamet av Espen Rønning (leder), Kai Vidar Lundstad, Ørjan Gangnes, Ole Strand og Alexander Baklie.

Dommerteam.jpg