Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Isbjørnserien 2.runde

24. og 25. november er det klart for ny runde i Isbjørnserien. 7-åringene spiller sin 1.runde. Puljeoppsettet er klart.

Helga 24. og 25.november arrangeres andre runde av Isbjørnserien for 8-9 åringene, mens 7-åringene spiller sin første runde!

Puljeoppsettet: ajour 11.10.2018 kl 13.16

LØRDAG 24.november

SKJÅKHALLEN   BIRI FLERBRUKSHALL   GAUSDALSHALLEN
JENTER 7   JENTER 7   JENTER 9
Skjåk   Biri   Gausdal
Skjåk 2   Toten   Ringebu/Fåvang
Gausdal   Toten 2   Ringebu/Fåvang 2
Fron   Varde   Otta
LFH09   Varde 2   Veldre
LFH09 2   Gjøvik   Veldre 2
    Gjøvik 2   Veldre 3
GUTTER 9   Gjøvik 3   Veldre 4
Skjåk   Søndre Land   Storhamar
Vågå   Skreia   Storhamar 2
Øyer-Tretten       Storhamar 3
Øyer-Tretten   GUTTER 7   Nes
    Biri   Gausdal 2
    Gjøvik    
ELVISHALLEN   Gjøvik 2    
JENTER 7   Toten   VÅLERHALLEN
Elverum   Varde   JENTER 9
Elverum 2   Veldre   Vaaler
Elverum 3   Veldre 2   Vaaler 2
Elverum 4   LFH09    Ring
Kongsvinger   Søndre Land   Ring 2
Kongsvinger 2       Flisa
Kongsvinger 3       Flisa 2
Eidskog   JEVNAKERHALLEN   Flisa 3
Storhamar    JENTER 7   Flisa 4
Storhamar 2   Jevnaker   Kongsvinger
    Harestua   Kongsvinger 2
GUTTER 7   Gran   Kongsvinger 3
Elverum   Gran 2   Kongsvinger 4
Elverum 2       Grue
Kongsvinger       Vang
Kongsvinger 2   VÅGÅHALLEN   Vang 2
Eidskog   JENTER 9   Vang 3
    Vågå    
    Vågå 2    
STORSTUA   Øyer-Tretten   JEVNAKERHALLEN
JENTER 9   Øyer-Tretten 2   JENTER 9
Koppang   LFH09   Jevnaker
Nordbygda   LFH09 2   Jevnaker 2
Ottestad   LFH09 3   Skarnes
Ottestad 2   LFH09 4   Eidskog
Ottestad 3   Kvam   Gjøvik
Elverum        Gjøvik 2
Elverum 2   JENTER 8   Gjøvik 3
Nordbygda 2   Vågå   Gjøvik 4
    Vågå 2   Gran
    Vågå 3   Gran 2
AJERHALLEN   LFH09     
JENTER 7   LFH09 2    
Furnes   Otta   TRYSILHALLEN
Furnes 2   Ringebu/Fåvang   JENTER 8
Veldre   Ringebu/Fåvang 2   Trysilgutten
Veldre 2       Trysilgutten 2
Veldre 3       Elverum
Veldre 4   LUNNERHALLEN   Elverum 2
Moelven   GUTTER 9   Elverum 3
Nes   Lunner   Ottestad
Ring   Lunner 2   Furnes
Vang   Harestua   Furnes 2
    Harestua 2    
    Jaren    
ÅSNESHALLEN   Toten   PRESTRUDHALLEN
GUTTER 9   Kolbu/KK   JENTER 8
Hof   HK Vestre Toten   Storhamar
Eidskog   HK Vestre Toten 2   Storhamar 2
Gjøvik       Storhamar 3
Gjøvik 2   JENTER 8   Storhamar 4
Gjøvik 3   Lunner   Kongsvinger
Ottestad   Harestua   Gjøvik
    Harestua 2   Gjøvik 2
    Harestua 3   Gjøvik 3
FAGERLUNDHALLEN   Toten   Varde
JENTER 8   Toten 2   Varde 2
Veldre       Varde 3
Veldre 2       Kongsvinger 2
Veldre 3   TRÅSTADHALLEN   Vang
Veldre 4   GUTTER 8   Vang 2
Lensbygda   Kongsvinger    
Snertingdal   Kongsvinger 2    
Gran   Skarnes    
Gran 2   Lunner    
Jevnaker   Lunner 2    
Moelven   Hof    
Nes        
Ring        

 

SØNDAG 25.november

RAUFOSSHALLEN   BRUMUNDDALSHALLEN    HEDMARKSHALLEN
JENTER 9   GUTTER 9   GUTTER 8
HK Vestre Toten   Veldre   Vang
Toten   LFH09   Vang 2
Toten 2   LFH09 2   Storhamar
Harestua   Elverum   Storhamar 2
Harestua 2   Elverum 2   Elverum
Harestua 3   Elverum 3   Elverum 2
Lunner   Nordre Land   Ottestad
Søndre Land   Nordre Land 2   Veldre
Søndre Land 2       Veldre 2
Skreia       LFH9
Skreia 2       Snertingdal
Lensbygda       Toten
Lena       Lena
Gjøvik 5       Skreia
Gjøvik 6       Veldre 3
Gjøvik 7        
Gjøvik 8        
Nordre Land