Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Gitte Madsen-Kaarød (t.v.) og Kristine Lunde-Borgersen.
Gitte Madsen-Kaarød (t.v.) og Kristine Lunde-Borgersen.

Første samling for Jentelandslaget i Skien

Jentelandslaget skal ha sin første samling. Den foregår i Skien fra 18. til 21. november.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Oda Fikstvedt, Hinna HB
2 Marthe Fresvik Abrahamsen, Tvedestrand HB
3 Hanna Stokke Holmboe, KFUM HB Stavanger
4 Albena Pelaj, Grane Arendal HK
5 Bertine Johnsen, Grane Arendal HK
6 Anne Viktoria Berven, KFUM HB Stavanger
7 Mathea Enger, Nordbygda HB
8 Edle Hønningstad, NordbygdaHB
9 Ingeborg Storbæk Monné, Nordbygda HB
10 Margrethe Sollie Warø, Elverum HB
11 Marte Åmot, Toten HB
12 Eli Dahlen-Kvalvaag, Stjørdals-Blink IL
13 Lisa Paulsen Halle, Molde HB
14 Kirstine Vold, Kristiansund HK
15 Michelle Alida Skeistrand, Blest
16 Ine Fremo, Klæbu IL
17 Katrin Eythorsdottir, Molde HB
18 Kaja Røddesnes, Klæbu IL
19 Silje Rekdal, Vestnes Varfjell
20 Kadija Mårdalen, Åsane HB
21 Linnea Skadal Kyrkjeeide, Bjarg HB
22 Frida Aasekjær Wilkensen, Fyllingen HB
23 Silje Søderholm, Bjarg HB
24 Emma Louise Grasdal, Bjarg HB
25 Emily Andersen , Oppsal HB
26 Maria Grasdal, Bjarg HB
27 Sara Eline Lauritzen, Halden HB
28 Martine Lund, Furuset Håndball IF
29 Emma Egge Edner, Langhus IL
30 Mathea Risberg, Nit/Hak HK
31 Victoria Neverdal, Kolbotn IL
32 Selin Kamburce, Skedsmo HK
33 Erle Aandal, Isfjorden IL
34 Mina Rasen Dæhli, Nordbygda HB
35 Aurora Linløkken Pettersen, Nit/Hak HK
36 Ida Wall Bakken, Bækkelaget SK
37 Nicoline Jullumstrø, Haslum IL
38 Ida Madeleine Devillée Walin, Larvik Turn & IF
39 Guro Hytten Brynhildsen, Flint Tønsberg HB
40 Emma Helland-Døvle, Larvik Turn & IF
41 Mia Vik Gabrielsen, Flint Tønsberg HB
42 Winnie Kapinga Kosongo, Larvik Turn & IF
43 Vilde Bjørnsen, Kragerø IF
44 Live Krag, Nærbø IL
45 Nathalia Nataanywaki Reigstad, Fyllingen HB

Ledelse:
Kristine Lunde-Borgersen, trener
Gitte Madsen-Kaarød, trener            
Lene Rantala, målvaktstrener 
Gunn Wintervold, fysisk trener 20.–21.11. 
Vedrana Terzic, målvaktstrener

Regionale trenere:              
Siri Humborstad, Innlandet 18.–19.11.
Elisabeth Kårigstad, Sør-Vest 18.–19.11.
Jan–Erik Wiedemann, Nord 18.–19.11.
Ronny Nicolaysen, Øst 19.–21.11.
Alexander Edvardsen, Sør 19.–21.11.
Eirik Nydegger, Vest 19.–21.11.
Alexander Christiansen, Sør 19.–21.11.                                       

Innkvartering
Sportellet, Skiens Fritidspark, Moflatveien 38, 3733 Skien

Oppmøte:
18.11. kl. 12.00 Sportellet i Skien Fritidspark

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til trenerne Kristine Lunde-Borgersen 922 64 689 eller Gitte Madsen-Kaarød 926 96 506.

Mer om Juniorjentene (LK04)