NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 18 Nivå 1 - A Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41041808010 |
ResPIN
|
6954416 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Haslumhallen |
20.03.2019 kl. 20:45 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Follo HK Damer |
|
Sluttresultat
|
A
18
|
B
21
|
Halv tid
|
A
7
|
B
10
|
Full tid
|
A
18
|
B
21
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siri Hansson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
15 |
|
Nora Stormo Svorte |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
2.Omgang
|
21 |
|
Johanne Mynte Nyløkken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Martina Jurisic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Linnea Farmen |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
32 |
|
Eva Berg Stensrud |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
34 |
|
Thea Andresen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
5 |
35 |
|
Pernille Sundsby Kjølstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tuva Hjelmen Ugland |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
43 |
|
Ingeborg Amundsen Salterød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
50 |
|
Vilde Marsteinstredet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Ida Cecilie Ropstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Simon Nyløkken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Markus Svensson Selnak Rossavik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Liss Nyløkken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Marie Riise |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Silje Wister Fartum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
33 |
|
Karoline Stensrud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
34 |
|
Helene Utgård |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Siri Gaare Torsteinsbrend |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
40 |
|
Nora Heir |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
48 |
|
Matilde Ytre-Eide Bjaarstad |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
66 |
|
Marte Hamborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
10 |
68 |
|
Kristin Thorvaldsen |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
72 |
|
Marte Kaasa Sydtveit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Bendik Berg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Adrian Ark Saastad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Kari-Anne Kristensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|