Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 2. divisjon kvinner - 01
|
Kamp Nr
|
90020201072 |
ResPIN
|
6790551 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
26.01.2019 kl. 17:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
36
|
B
26
|
Halv tid
|
A
18
|
B
15
|
Full tid
|
A
36
|
B
26
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Raluca Bala |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Kine Sundby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
2.Omgang
|
6 |
|
Ingrid Ova Bøyum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mie Sophie Sando |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
8 |
|
Kathinka Garmann Løvstad |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
Underskrift lagleder lag A:
|
12 |
|
Emily Myrmo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nora Stormo Svorte |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
22 |
|
Elise Ustgård Langås |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
25 |
|
Janine Borchgrevink Børkeeiet |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
8 |
1 |
9 |
26 |
|
Bettina Sonerud |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
30 |
|
Martina Jurisic |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Linnea Farmen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
32 |
|
Eva Berg Stensrud |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Renate Saastad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Markus Svensson Selnak Rossavik |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Lars Finnland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Steinar Garmann Dahle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Marianne Garmann Dahle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Heidi Hovde Moen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Turid Bakke Hartløff |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
5 |
|
Ingeborg Furunes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
9 |
6 |
|
Ida Evjen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Guri Fjellstad Nikolaisen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
8 |
|
Helene Skjørseter Nielsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilie Berhus Johansen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
7 |
10 |
|
Margrete Furnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
12 |
|
Trine Lindberget |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Benedikte Hokland Ottestad |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
14 |
|
Ina Sofie Larsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Guro Aanes Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nora Rasmussen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Thorbjørn Evjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Grete Evjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|